Увага! Тримайтеся! Морози та сніг: синоптики попередили про повернення зими

Новости

Погода в Україні 2 квітня буде вітряною та холодною, на сході можливі опади у вигляді мокрого снігу, вночі майже у всіх регіонах очікуються морози

Як повідомляють синоптики, погода в Україні 2 квітня змусить українців згадати про теплий одяг, цього вівторка відчутно похолоднішає у всіх регіонах. Найпрохолодніше сьогодні вдень буде на сході, до +9, найтепліше – на півдні – до +12 тепла. Вночі на заході морози до -2, решта областей вночі -1+1.

Погода 2 квітня очікується малохмарна, без опадів, на сході синоптики обіцяють мокрий сніг.Вітер 2 квітня буде північно-східним, швидкість 7-12 м/с.Далі – детальна інформація про те, якою буде погода в Україні 2 квітня:На території західних областей сьогодні малохмарно та без опадів. Нічна температура в регіоні 0-2, денна +9-11 тепла.

У Карпатах 2 квітня буде прохолодніше, вночі до -2-4 морозу, вдень -1+1. Без опадів, мінлива хмарність.

Погода в Україні 2 квітня.Малохмарним та сухим буде цей вівторок і на півночі України, де вночі синоптики прогнозують -1+1, вдень +9-11 тепла.

На сході України вночі пройде мокрий сніг, вдень Гідрометцентр обіцяє дощ. Температура повітря вночі складе +2-4 тепла, вдень +7-9.У центральних областях України -1+1 вночі, +8-10 вдень. День буде малохмарним та без опадів.Погода на півдні 2 квітня буде сухою та прохолодною. +2-4 вночі, +12-14 вдень.

Загрузка...

На Кримському півострові опади також не очікуються. Вночі +2-4, вдень +9-11.Погода у Києві 2 квітня порадує киян та гостей столиці мінливою хмарністю. А ось температура повітря в столиці оптимізму не додасть. Вночі -1+1, вдень +9-11.

Найхолоднішим цей день у Києві був у 1931 році: – 8.8; а найтеплішим у 1990 – +22., – повідомляє Центральна геофізична обсерваторія України.

Погода в Україні 2 квітня

У народному календарі 2 квітня – день Фотини Колодезниці. Вважалося, що вода сьогодні набуває цілющих властивостей, тому знахарі використовували її для лікування різноманітних хвороб та замовлянь.

На Фотину люди славили льон, для цього найгарніший одяг з лляної тканини виносили на світанку на вулицю та розвішували його на гілках дерев та парканах.

Дівчата, які хотіли вийти заміж, 2 квітня починали вишивати спеціальні рушники з власними ініціалами та рибками.

Народні прикмети на 2 квітня:Шпаки прилетіли 2 квітня – вже холодів не буде.Спекотно на Фотину – найближчими днями буде тепло.Сині хмари 2 квітня віщують тепло та дощі. Джерело