Щойно, Анатолій Гриценко звернувся до своїх виборців з гучною заявою. За кого голосувати 21 квітня, Ви мене питаєте?

Новости

1 306 411 ! Підрахунок голосів нарешті завершився, і на сайті ЦВК ми побачили, скільки нас з Вами точно — один мільйон триста шість тисяч чотириста одинадцять!

Небайдужих розумних відповідальних людей, Громадян України, які за вкрай складних обставин, на фоні фальші і бруду, фейків і фріків, зробили свій свідомий вибір — і підтримали мене, мою президентську Програму і Команду чесних професіоналів, готових втілити її в життя. Дякую Вам за довіру!

Дякую десяткам тисяч Волонтерів, які під прапором #ЧеснихБільше витрачали свій час і кошти, щоб донести до людей слово правди, активно працювали в комісіях і захищали наш результат на виборах!

Так, ми з Вами не перемогли на цих виборах. Але знаю твердо: ми зробили все, що за цих складних умов могли зробити.
Ми з Командою об‘їхали всю країну кілька разів, зверталися до людей прямо і відкрито, не уникаючи гострих тем і питань. Говорили про країну і її майбутнє, про проблеми і шляхи їх вирішення, не гаючи часу на опонентів і на критику їхніх програм. Місяцями на колесах, самовіддана, часом цілодобова робота в штабах, постійне живе спілкування з людьми — щира подяка й теплі слова вітання усій нашій об’єднаній Команді, Ви молодці!

Ми принципово не вели негативної («мінусової») кампанії: не наймали ботів і ботоферм, проплачених «політологів» і «експертів», які би поливали брудом інших кандидатів. Попри те, що проти нас діяли за межами людської моралі, нищили нас шквалом фейків і брехні, небаченим раніше масштабом в десятки мільйонів доларів.

Ми пройшли цю кампанію Гідно: впевнено, чесно і правдиво — це найголовніше. Ми представили Програму, змістовну, реалістичну й без жодного популізму. Ми представили Команду, яскраву й потужну, ми зробили це першими і, на жаль, ніхто інший з кандидатів на такий крок не одважився. Так само ніхто з «рейтингових» не одважився на відкриті дебати в прямому ефірі, з питаннями зубастих експертів «проти шерсті» — я це зробив і так має бути!

1 306 411 — багато це чи мало? Для перемоги сьогодні недостатньо, це факт. Але — це добра база взаємної довіри і підтримки, ціннісна і правдива база, для наших з Вами дальших перемог. Набагато менші за відсотками домішки хімічних елементів перетворюють крихкий чавун на міцну сталь. І на потужну броню!

Ми збережемо й посилимо нашу Команду, адже боротьба за країну продовжується — тепер уже на парламентському й урядовому фронтах. Тож легкий передих, домашня робота над помилками — і далі вперед, упевнено й рішуче!

За кого голосувати 21 квітня, Ви мене питаєте? За Порошенка, за ще п’ять років брехні, корупції і мародерства — я не проголосую ніколи. Порошенко мав шанс, він його зганьбив, має піти і має відповісти перед Законом.

Це моя тверда, ціннісна позиція. За Зеленського? Скажу прямо: я ще не можу дати Вам поради, сам не визначився. Зважую шанси і водночас ризики для країни, ще недостатньо інформації отримав. За тиждень матиму позицію і рішення, Вам одразу повідомлю.

Анатолій Гриценко