Тимошенко в очікуванні! В ЦВК завили, що Зеленський та Порошенко можуть відмовитись від другого туру

Новости

Кандидати в президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко можуть відмовитися від участі в другому турі виборів до кінця дня. Про це повідомила член Центральної виборчої комісії Світлана Кустова.

“Згідно із затвердженим календарним планом, звернення із заявою про відмову від балотування дозволяється до 7 квітня включно, а рішення про скасування приймається ЦВК до 8 квітня включно”, – зазначила Кустова.

Повідомляється, що якщо кандидат, який вийшов у другий тур, відмовляється від балотування, то замість нього в бюлетень включається наступний, хто отримав найбільшу кількість голосів (на виборах 31 березня третє місце посіла Юлія Тимошенко).

Раніше повідомлялося, що ЦВК офіційно оголосила результати першого туру виборів президента України-2019. Засідання виборчої комісії почалося 7 квітня вдень. Результати виборів оголошували по областям в алфавітному порядку, озвучували кількість тих, хто проголосував і результати кожного кандидата в президенти.

Остаточні результати першого туру вдалося підвести після того, як ЦВК отримала паперові протоколи з позначкою «Уточнений» від усіх окружних виборчих комісій. Це сталося 6 квітня.

Перший тур виборів президента України пройшов 31 березня. 100% протоколів ЦВК опрацювала до четверга, 4 квітня. Найбільше голосів віддали Володимиру Зеленському – 30,24%. На другому місці – Петро Порошенко з 15,95%, на третьому – Юлія Тимошенко, у неї 13,40%. Кількість людей, які проголосували за Зеленського, стала справжньою сенсацією виборчих перегонів. Второй тур выборов президента Украины

ЦВК до оголошення офіційних результатів першого туру просила Зеленського і Порошенка не обговорювати дебати перед другому туром, який повинен відбутися 21 квітня. Так як «проведення передвиборної агітації в будь-яких її формах є грубим порушенням вимог закону «Про вибори президента України». Джерело