Терміново! В це важко повірити! Євросоюз зняв санкції з соратників Януковича

Новости

Євросоюз викреслив дев’ятьох соратників Януковича із санаційного списку. Європейський союз вирішив зняти санкції з дев’яти громадян України, які були серед найближчого оточення президента-втікача Віктора Януковича.

Про це повідомляє німецьке видання Welt з посиланням на внутрішні документи Європейської зовнішньополітичної служби (EAD). За даними видання, у Євросоюзі вважають, що доказів, аби вводити санкції не вистачає. Відзначається також, що в деяких випадках фігурантам списку санкцій ЄС не вдалося оскаржити ці заходи в суді. Зокрема, судові процеси програли російський олігарх Аркадій Ротенберг і телеведучий Дмитро Кисельов.

Про це написала верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні в листі голові комітету у закордонних справах Європарламенту

У свою чергу представник України в ЄС Микола Точицький стверджує, що таких рішень не прийняли та не приймуть найближчим часом. Він написав на особистій сторінці у соціальній мережі Twitter, що видання інформує про санкції, які зняли ще в попередні роки.

Микола Точицький. «Чергова спроба пошуку гарячої новини там, де її немає. Ніяких рішень цими днями про зняття санкцій з колишніх українських посадовців ЄС не приймав і не готується приймати. В Die Welt йдеться про санкції, зняті протягом попередніх років», — йдеться в повідомлення Точицького. Джерело