“Чому ви ще в Польщі, якщо …?!!” Заробітчанам розкрили правду про Порошенко

Новости

Заробітчанам розкрили очі на Петра Порошенка. “Цукерочка” Петра Порошенка виявилася порожнім фантиком, повідомляє Знай.

Результати першого туру президентських виборів на закордонних округах ознаменували тягу заробітчан до Петра Порошенка. Не може з цим погодитися і не може зрозуміти цей факт Павло Вернівський, який опублікував на своїй сторінці в Facebook послання для всіх заробітчан.

“Я ще можу зрозуміти порохоботів, що непогано влаштувалися в Україні і бояться змін. Але мені важко зрозуміти порохоботів, що змушені були виїхати з країни, наприклад в сусідню Польщу, і продовжують стверджувати, що це найкращий президент!..” – пише українець.

Павло не розуміє, як у такій маленькій Польщі знайшлися робочі місця для мільйонів українців, а вони не бачать у цьому нічого дивного.

“…порохоботу навіть у голову не приходить вимагати того ж. Не реформ, а роботи. Як у Польщі. Замість цього він відразу придумує виправдання: війна. У командувача інші завдання. Є причини. І знову примітивність цього порохобота не дозволяє йому поцікавитися: а як же Ізраїль став успішним в оточенні більш сильних ворогів? Як Південна Корея змогла в сусідстві з агресивним неадекватним сусідом? Як Тайваню вдалося стати розвиненою країною, постійно відчуваючи ворожість і провокації з боку материкового Китаю. І це я мовчу про історію. Про Наполеонівську Францію, про Бисмарківську Німеччину, про США в кінці кінців!..”.

 

Вернівський впевнений, що саме телевізор “пудрить мізки” всім і змушує думати так, як вигідно правлячій людині.

“… Це як в союзі. Навіщо тобі грошова мотивація? Ось тобі медаль, ось грамота, ось дошка пошани. Тут приблизно теж саме. Армія, мова, віра. Так в Союзі хоча б якась робота була, а зараз просто продали порожній фантик, переконуючи, що цукерка сама з’явиться. А робота тобі навіщо? Їдь краще в Польщу. Ми побудуємо і повернешся. 30 років вже так будують. Побудувати не можуть. Гірше того, ще більше все розвалюють. Зате люди задоволені президентом. У Польщі сидять, але задоволені. А ще 4 роки тому сміялися з росіян, яким жерти нічого, але вони за Путіна.” – завершує Павло.

Джерело