Терміново! Найстрашніші прогнози збуваються, Путін іде в наступ: заява Міноборони

Новости

РФ перемістила додаткову батальйонно-тактичну групу військових до кордону України після першого туру виборів резидента. Про це в середу, 17 квітня, повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

За його словами, Росія збільшує кількість військових уздовж кордону з Україною. Переміщення БТГ сталося після проведення першого туру виборів Президента України.

Також Полторак зазначив, що російсько-окупаційні війська на Донбасі змінили тактику дій: вони перейшли до активного використання забороненого мінських домовленостей озброєння і активізували диверсійно-розвідувальні групи.

Раніше повідомлялося, що Володимира Путіна відкрито пригрозили Україні поверненням так званої “Новоросії” відразу по закінченню президентських виборів.

Зухвалі погрози в прямому ефірі пропагандистського телеканалу “Росія 1” озвучив один з головних поплічників Володимира Путіна Володимир Соловйов.

Як заявив шалений пропагандист Кремля, проект “Новоросія” нібито не є вигадкою, а повністю відображає сучасне українське суспільство.

“Проект “Новоросія” не помер. Все ще повернеться! Ваше голосування показало, що цей проект живий. Не наш це проект, а це просто реалії історичного розвитку!”, – заявив Соловйов в ефірі пропагандистського федерального телеканалу.

Варто також відзначити, що раніше у Володимира Путіна відкрито погрожували Україні новим вторгненням військ. Про це сказано в заяві, яку було підготовлено Радою Федерацій Росії. Зокрема, Володимир Путін погрожує Україні війною у разі “порушення процедур” проходження українських кораблів через Керченську протоку.

У раді федерації РФ заявили, що російські військові можуть запустити військову ескалацію в тому випадку, якщо бойовий флот НАТО спробує перетнути Керченську протоку, «порушуючи законодавство Російської Федерації». Джерело