Зеленський жорстко пройшовся по забороні на в’їзд росіянам в Україну: “Соромно”

Новости

Шоумен і новоспечений політик Володимир Зеленський пояснив, як Росія сьогодні веде інформаційну війну проти України. Про це він розповів в інтерв’ю журналістам.

Зокрема, співрозмовник поставив шоумену питання: “Як ви оцінюєте втручання держави в культурне життя? Чи повинна держава забороняти в’їзд російським артистам?”.

Відповідаючи на питання, Володимир Зеленський зазначив, що російських артистів необхідно “ділити”.

“Я розумію, чому спочатку їх заборонили. Була інформаційна війна, дуже складна. І деякі російські артисти перетворилися з артистів, взяти того ж Пореченкова, Охлобистіна, на політиків. Мало того, поїхали на Донбас, стріляли по наших пацанах. Це катастрофа”, – зазначив Володимир Зеленський.

Крім цього, новоспечений політик заявив, що інформаційна війна з боку РФ ще не завершена, а “зараз зовсім інший етап війни”.

“Я вважаю, що до цього питання треба підходити вибірково. Ці люди вже не артисти. Їм, звичайно, не повинен бути дозволений в’їзд в Україну. Але якщо ми з вами беремо Макаревича, ми знайомі дуже близько, і багато разів зустрічалися і говорили про Україну. Ми могли випити з ним по чарці коньяку.. І як такій людині, як Макаревич, соромно за те, що робить Кремль, як ми можемо забороняти таким хлопцям в’їзд? Або там Лія Ахеджакова, талановита ж актриса. Їм дуже складно…”, – стверджує він.

Також Володимир Зеленський категорично виступив проти втручання держави в культурне життя країни і пояснив, чому Україна не повинна забороняти в’їзд таких артистів, як Макаревич і Ахеджакова.

“Так, ми захищаємо Україну і говоримо, що Росія – агресор. А їм, таким людям як Макаревич і Ахеджакова, ще складніше, адже вони ж там, на території Росії, і вони кажуть, що “РФ – агресор, як ми могли і забрали Крим, і що на Донбасі відбувається, це ж ганьба”. Їм теж дуже складно, тому до таких людей ми повинні бути відкриті. Для мене вони сьогодні великі українці. Тому я і сказав, що вибірково (забороняти в’їзд артистам – ред)”, – пояснив шоумен. Джерело