Терміново! Щойно, Зеленський відмовився грати за правилами Порошенка: прийнято несподіване рішення по дебатам

Новости

Володимир Зеленський не планує брати участь в дебатах з Петром Порошенком на телеканалі «Суспільне». Кандидат в президенти не візьме участь в офіційних теледебатах, які відбудуться на каналі «Суспільне». Про це повідомив у четвер, 18 квітня, уповноважений представник кандидата Володимира Зеленського Сергій Кальченко.

«Кандидат Володимир Зеленський не планує брати участь в теледебатах на Суспільном», – заявив він.У той же час Володимир Зеленський не відмовляється від участі в дебатах на НСК «Олімпійський», які розпочнуться 19 квітня о 19.00.

У свою чергу, дебати на «Суспільному» повинні будуть початися о 21:00.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в ЦВК зробили важливу заяву щодо дебатів кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського.

Центральна виборча комісія дозволила перенести початок дебатів між кандидатами в президенти Петром Порошенко і Володимиром Зеленським на телеканалі «Суспільне» з 20:00 на 21:00 в п’ятницю, 19 квітня.

Зеленський зробив термінову заяву перед дебатами: “Вкрали все!”
Зеленський зробив термінову заяву перед дебатами: “Вкрали все!”
політика
Відповідне рішення прийнято на засіданні виборчкому в четвер, 18 квітня. Згідно з ним, триватимуть дебати до 22:00.

Таким чином, у кандидатів з’являється час, щоб встигнути доїхати до студії каналу після неофіційних дебатів на стадіоні «Олімпійський», які очікуються в той же день з 19:00 до 20:00.

Також раніше повідомлялося, що бажаючі наживо подивитися дебати між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським будуть проходити сувору перевірку перед входом на НСК «Олімпійський». У МВС розповіли про те, які предмети можна буде проносити на стадіон.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко зазначив, що 19 квітня глядачі повинні будуть бути готовими до перевірок перед входом на стадіон. При цьому він зазначив, що серед заборонених предметів буде не тільки зброю та інші потенційно небезпечні речі, але також і яйця, фрукти або інші предмети, якими глядачі зможуть закидати кандидатів в президенти. Джерело