“Мені зрозумілі ваші почуття, поперереду тонни бруду”: Юлія Порошенко несподівано для всіх підтримала дружину Зеленського

Новости

Невістка глави України Петра Порошенка Юлія підтримала Олену Зеленську після скандалу зі звинуваченнями в тому, що вона нібито підтримувала російських окупантів на Донбасі. Про це дружина Олексія Порошенка написала в Facebook, однак дорікнула дружину Володимира Зеленського в тому, що телеканал “1+1” і “Квартал 95” нібито “виливали тонни брехні” на її родину.

Публікуємо повний текст звернення Юлії Порошенко: Острая ножеточкаС ней у вас всегда будут острые ножи!Будьте самой модной!Оригинальные платья от известного дизайнера. Низкие цены!Распродажа ЕССО!Женские кроссовки ECCO из натуральной телячьей кожи.

1 399 грнИнструменты для домаКачественные наборы инструментов по доступной цене!Скидка 53%!Самый надежный телефон Land Rover + Power Bank в подарок899 грнПлатья на KastaПлатья на все случаи жизни. Цены Вас приятно удивят!

“Хочу висловити слова підтримки Олені Зеленській. Мені дуже добре зрозумілі Ваші почуття і емоції.

Такі ж, які я відчувала, коли виливалися тонни відвертої брехні та необ’єктивного злого гумору в тому числі з екранів 1+1 і зі сцени “95 кварталу” на адресу моєї родини.

Сподіваюся, ви не маєте відношення до цього, але зараз вам буде легше зрозуміти мене, і що я відчувала останні 5 років.

На жаль, на відміну від вас, за всі п’ять років мені не довелося почути хоч раз вибачення і “публічні спростування” ні від Плюсів, ні від Кварталу”, – написала вона.

Юлія Порошенко і Олена Зеленська

Джерело