Терміново! Щойно! В Зеленського зробили важливу заяву про те, що сталося на виборах: “Сітка 2.0”

Новости

У Штабі Володимира Зеленського, його глава Олександр Корнієнко розповіли про хроніку подій на виборах. “Згідно нашого паралельного підрахунку голосів: – більш проголосували південь, схід і центр-Захід спочатку пішов до церкви, так як сьогодні релігійне свято

-Явка за нашими оцінками більше, ніж в першому турі. Київ – той же рівень. Второй тур выборов президента Украины. Порушення на ділянках – топ-тема: Порушення за списками.

Де робилися підвози. Дуже багато навколо ділянок в Києві і на Західній Україні контрагітації проти Зеленського, самоклеючі навіть на ділянці. Є кілька спроб в Донецькій області – 60 округ, це Волноваха. Була спроба вкидання за нашого опонента, яку наші люди зупинили.

Були зафіксовані пропозиції проголосувати за 500 гривень, не вказано за якого кандидата. На ділянках, особливо в селах, інструктують людей у ​​віці: якщо ви проти Порошенка, треба поставити мінус навпроти його прізвища.

Порушення накопичуються на рівні округів. Ми будемо використовувати зафіксовані факти для захисту результатів. Щось – це сплановані дії опонентів, щось – самодіяльність на місцях. Хтось відпрацьовує певні технології, які будуть уже на парламентських. Я б назвав їх «Сітка 2.0» .

Порушень приблизно на тому ж рівні, як і в першому турі. Близько 200 звернень – це ті, яким можна дати хід. 18 тис спостерігачів, 11 тис – це команда Зе.

Відмітимо, до кандидата в президенти Володимиру Зеленського нагрянула поліція. Приводом для цього послужило те, що сьогодні, 21 квітня, на виборчій дільниці шоумен продемонстрував журналістам заповнений бюлетень. Жінка Зеленського, Олена, першою кинула бюлетень в урну і попросила чоловіка не показувати, за кого він голосував. Але Зеленський так тримав свій заповнений бюлетень, що було видно, де стоїть відмітка. В штабі кандидата поліція виписала йому штраф.

Згідно українському законодавству, фотографування або демонстрація результатів заповненого бюлетеня є порушенням таємниці голосування, за це загрожує штраф або обмеження волі на строк до трьох років. Джерело