Щойно! В Штабі Зеленського розповіли, що зроблять з Верховною Радою: подробиці “плану Б”

Новости

Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського прокоментував можливість розпуску Верховної Ради. У штабі Зеленського сподіваються, що парламент буде співпрацювати з Володимиром Зеленським “по-хорошому”. Про це сказав представник штабу Руслан Стефанчук.

“Дуже сподіваємося … Це наш план А. Звичайно, якщо вони не прислухаються, то у нас є свої варіанти спілкування з парламентом … У нас є план Б. План Б – це все ж думати про можливість розпуску парламенту. План Б – це якимось чином починати співпрацювати за різними напрямками з депутатами, знаходячи там прихильників “, – сказав він.

На питання, що буде, якщо парламент в строк не призначить інавгурацію, Стефанчук відповів: “А на цей випадок у нас є план В. Суперсекретний”.

Раніше повідомлялося, що Володимира Зеленського намагалися не допустити до президентських перегонів. «Атакував» Зеленського спостерігач за виборами від громадської організації «Українська асоціація акціонерів», адвокат Андрій Хилько. Він подавав до суду дев’ять позовів про скасування реєстрації кандидатом у президенти України Володимира Зеленського. Судовими органами всі позови були відхилені. Останній позов розглядався напередодні виборів в «день тиші» 20 квітня.

Розгляд останнього дев’ятого позову наробив багато галасу в інформаційному просторі України. Представник штабу Зеленського Олександр Корнієнко вважає, що підвищена увага до цього позову виникла через те, що ввечері «інформаційний простір уже був більш-менш вільний від новин».

Тим часом, виявилося, що це не перший позов Андрія Хилько. Раніше в штабі ніхто не озвучував інформацію про подані позови.

«Решта 8 позовів він також програв. У них він так само вимагав скасування реєстрації, що просто за законом не можна зробити », – повідомив Корнієнко, додавши, що колеги самого Хилька вважають все це “нісенітницею”. джерело