Зеленський перед інавгурацією прийняв несподіване рішення: змінив ім’я на …

Новости

Володимир Зеленський змінив ім’я в одній із соціальних мереж. Новообраний президент України Володимир Зеленський змінив своє ім’я в соціальній мережі Facebook. Про це пише “КП” в Україні”.

Якщо раніше його ім’я було написано російською мовою, то тепер майбутній глава держави представлений в соцмережі як “Володимир Зеленський”.

“Ми отримали пропозиції від наших передплатників про зміну імені та відгукнулися на них. До того ж це було доречно, враховуючи його новий статус як президента”, – заявила в коментарі “Громадському” прес-секретар Зеленського Ірина Побєдоносцева.

За її словами, ця сторінка Зеленського – його особиста, при цьому незабаром буде створена ще одна – “Володимир Зеленський Президент України”.

Слід зазначити, що в соціальній мережі Instagram Зеленський, як і раніше, підписаний російською.

Примітно, що це вже не перше нововведення новообраного президента за 25 квітня. Так, сьогодні він вперше після першого туру зробив запис у Facebook з метою прокоментувати прийняття скандального закону про мову. При цьому він вперше після перемоги на виборах озвучив свою особисту позицію, до цього його прес-служба поширювала повідомлення від “Команди Зеленського”.

ЦИК-ЦВК

Раніше Зеленський записав до українців нове відеозвернення, в якому звинуватив Центральну виборчу комісію в затягуванні офіційного оголошення результатів президентських виборів.

“Я пояснюю: ЦВК затягує офіційне оголошення результатів. Чому? Щоб Верховна Рада могла затягувати дату призначення інавгурації, щоб інавгурація була після 27 травня. Чому? Щоб у президента Зеленського не було навіть можливості думати про розпуск Верховної Ради”, – вважає він.

У той же час Зеленський підкреслив, що це говорить про те, що «система боїться».

«А це означає – ми всіх переможемо. Все буде добре», – підкреслив він. джерело

Загрузка...