Щойно! 15:10! Заява Уляни Супрун поставила на вуха всю країну! Ось, що сказала в.о. міністра про Зеленського

Новости

Уляна Супрун готова до співпраці з командою обраного президентом Володимира Зеленського. Про це вона сказала в інтерв’ю DW.

За словами Супрун, вона готова очолити МОЗ у новому уряді, якщо сформований після парламентських виборів Кабінет Міністрів буде підтримувати реформи в галузі охорони здоров’я.

На запитання, як Супрун ставиться до висловів Зеленського щодо неефективної медреформи, в.о. міністра відповіла, що коли відбуваються вибори, то часто «під час кампанії є вислови, які не віддзеркалюють ті речі, які відбуваються після виборів». «Після виборів від команди Зеленського ми почули, що є підтримка реформ, що вони би хотіли подивитися, як вони відбуваються, можливо, дати якісь поради», — сказала вона.

МОЗ України готове презентувати зміни, але наполягає на тому, що вони вже розпочаті і незворотні. «Що другий етап реформи розпочинається цього літа, а третій, останній, щодо зміни фінансування, від 2020 року», — додала Супрун.

Урядовиця вважає, що після інавгурації Зеленського нова команда буде зустрічатися з міністрами, щоб поспілкуватися з ними та «дізнатися, що далі відбувається». «Ми будемо стежити за тим, що відбуватиметься упродовж наступних шести місяців, і готові співпрацювати із будь-якою конструктивною політичною силою, щоб пояснювати хід реформ і забезпечити галузі необхідне фінансування», — наголосила в.о. глави МОЗ.

Нагадаємо, раніше у МОЗ сказали, що заяви кандидата у президенти Володимира Зеленського про реформи в охороні здоров’я демонструють його необізнаність у цьому питанні. Зеленський в інтерв’ю серед іншого нарікнув на роботу швидких. Також у МОЗ

Про спалах кору та дефіцит лікарів. У МОЗ зробили «антифейк» заявам радника Зеленського з медицини
розкритикували слова Євгена Комаровського, якого Володимир Зеленський представив як радника з медицини. Той говорив про вакцинацію в Україні та «катастрофічний дефіцит медичних кадрів». Під час дебатів на НСК «Олімпійських» Зеленський також

«Яка нафіг реформа?» і обіцянка закону про імпічмент. Яким було останнє слово Зеленського у дебатах на стадіоні
емоційно облаяв медичну реформу. Джерело