У вас на зап’ясті 3 чи 4 лінії? Перевірте і дізнайтеся, що це означає…

Новости

Читання по руці, або хіромантія, вперше стали відомі ще сотні років тому, пише Tifiti.Їх розробили індуїстські астрологи. Вперше згадали про це явище в Китайській книзі.

Один з найпростіших способів читання по руках, це навіть не по долоні, а по зап’ястку.На кистях рук є своєрідні браслети-лінії. Вважається, що чим більше ліній, тим довше проживе людина. Найчастіше зустрічаються 2-3 лінії, але буває і 4.


Кожна з них має власне значення і може розповісти про важливі речі з життя людини.

А за допомогою першої лінії можна помітити проблеми зі здoрoв’ям.Отже, ось що означає кожна з ліній:

Перша: найважливіша лінія, яка розповідає про здoров’я людини.

Якщо вона безперервна і чітка, то це означає, що все добре. Якщо її погано видно і вона надламана, то це говорить про слабкості людини.

Існує також і гeндерна відмінність.Якщо ця лінія надламана у жінок, то це може означати гiнeколoгічні проблеми, наприклад, з зaчaттям.

У чоловіків це проблеми з пpоcтaтою або рeпрoдуктивною системою.Друга: ця лінія вимірює рівень багатства.

Якщо вона суцільна, чітка, то людина отримає світле і забезпечене майбутнє.Третя: ця лінія показує рівень влади, який ви будете мати.

Знову ж, чим краще видно лінію, тим кращий результат.Якщо вона чітка і безперервна, то ви станете дуже впливовою людиною.Наявність трьох ліній гарантує, що людина проживе від 69 до 104 років.

Четверта: найбільш рідкісна з усіх ліній. Вона проходить паралельно з третьою, тому пов’язана з нею.

Наявність такої лінії означає, що у вас буде не просто влада, а по-справжньому стійка позиція в житті, яка незмінно буде з вами завжди.Ті, у кого є 4 лінія, проживуть більше 84 років!

Загрузка...

Джерело