Ось це так поворот! Тимошенко чи Аваков: у Зеленського сказали, з ким об’єднуватимуться

Новости

Кращий друг Володимира Зеленського розкрив деякі карти нового президента. В команді Володимира Зеленського не виключають, що після парламентських виборів будуть домовлятися з Юлією Тимошенко, однак зазначили, що не «заради портфелів».

Про це розповів кращий друг Володимира Зеленського та його бізнес-партнер Сергій Шефір в інтерв’ю виданню theБабель.

Зокрема Шефір відповів на питання, чи буде об’єднуватися Зеленський після парламентських виборів з головою «Батьківщини» Юлією Тимошенко і лідером партії «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком. «Я вже говорив, що жодна коаліція в Раді довго не трималася, тому гачки, за які вони тримають один одного, — це портфелі», — зазначив соратник Зеленського.

«Мені б хотілося придумати якийсь хід, щоб коаліція створювалася не на основі портфелів. І я вважаю, що Юлія Володимирівна — патріотично налаштована людина. Домовлятися треба на нормальних мотивах і помислах, портфелі другорядні «, — підкреслив Шефір.

Він також спростував інформацію про те, що нардеп Валерій Писаренко, людина з команди екс-заступник голови АП Віктора Януковича Андрія Портнова, створює в парламенті нове об’єднання під Зеленського.

«Я чув про нього, але не знайомий. Зараз багато хто ходить і говорить, що він від Зеленського — це маячня. Якщо хтось такий приходить, можна повідомляти нам. Як тільки ми зробимо якісь призначення, можна буде не сюди дзвонити, а цим людям «, — сказав Шефір.

Також друг Зеленського відповів на запитання, кого новий президент вважає ефективним з команди Порошенка і готовий з ним працювати. Шефір назвав Арсена Авакова.

«Нам сподобалося те, що відбувалося з поліцією. Коли ми зустрілися з Арсеном Борисовичем (Аваковим – ред.), він нам прямо сказав: «Я взагалі не за вас, але робитиму все, щоб вибори пройшли чесно і відкрито», — говорить Шефір.
На зауваження журналіста, що Аваков не є з команди Порошенко і ніколи не симпатизував йому, зате має хороші відносини з Коломойським, Шефір заявив:»Серйозно? Я не знав. Мені здається, він про нього іронічно висловлюється. У великій політиці дружба ситуативна».
Джерело