В це важко повірити! Сума вражає! Гроші Януковича повернули Україні: стало відомо про перемогу

Новости

Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко повідомила, що на рахунок відомства надійшла сума, викрадена з бюджету країни ще в часи Януковича

За її словами, було повернуто 55 мільйонів гривень та 1 мільйон доларів США, повідомляє прес-служба відомства. Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула своє рішення на користь держави України і наказала перерахувати зазначену суму з кіпрських компаній EROSARIA LTD і Aldoza Investments Limited, пов’язаних з Януковичем і його спільниками.

«Повернення коштів на користь держави Україна відбулося при виконанні вироку суду про застосування спецконфискации з примусовим вилученням у власність держави грошових коштів компаній EROSARIA LTD і Aldoza Investments Limited, які утримувалися на рахунках в АБ «Укргазбанк», – розповіла вона.

Також уточнюється, що по обох виробництвам надійшло 55 342 762,37 гривень і 1 010 072,39 доларів.

Раніше повідомлялося, що колишній президент-утікач Віктор Янукович планує повернутися в Україну. Про це в залі Оболонського суду Києва заявив його адвокат Віталій Сердюк. В ході судового засідання суддя Владислав Дев’ятко підкреслив, що Віктор Янукович засуджений за злочин проти миру, і у нього немає термінів давності.

«Якщо апеляційний суд визнає вирок законним та обґрунтованим, Ви можете запропонувати Януковичу добровільно прибути в Україну і відбути покарання у вигляді 13 років», — заявив Дев’ятко.

Загрузка...

У свою чергу, адвокат Януковича повідомив, що захист вже подав апеляційну скаргу на вирок. При цьому Сердюк підкреслив, що Янукович планує повернутися в Україну.

«Апеляційні скарги на вирок Оболонського суду вже були подані. Він тимчасово перебуває в Російській Федерації. Так, планує повернутися в Україну», — розповів адвокат. Джерело