Щойно повідомили! Порошенко демонстративно ввів в дію рішення РНБО: про що останній указ президента

Новости

Президент Петро Порошенко узаконив рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року “Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави”. Про це у вівторок, 7 травня, повідомили в прес-службі Глави держави.

В цьому рішенні йдеться про подальше зміцнення обороноздатності держави в умовах тривалої агресії з боку Російської Федерації. Згідно документу утворюється міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, відповідно до статті 14 Закону України “Про Раду національної безпеки і оборони України”.

Групі доручено, зокрема, розробити пропозиції РНБО щодо: удосконалення системи територіальної оборони, підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді, підготовки військового резерву Збройних сил України та інших військових формувань, протидії інформаційній агресії проти України, організації та підтримки дій руху опору.

Також Глава держави підписав Указ № 201/2019, яким призначив заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Кривоноса главою відповідної міжвідомчої робочої групи і затвердив положення про неї.

Тепер голова міжвідомчої робочої групи в тримісячний термін повинен внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо комплексного підходу до реалізації певних напрямків і в шестимісячний термін внести пропозиції щодо врегулювання проблемних питань та вдосконалення актів законодавства.

Група утворюється у складі голови, секретаря та інших членів міжвідомчої робочої групи. До складу входять також заступники міністра оборони України, міністра внутрішніх справ України, міністра закордонних справ України, міністра освіти і науки України, міністра молоді та спорту України, міністра у справах ветеранів України, міністра інформаційної політики України, голови Служби безпеки України, командувача Національної гвардії Україна, командувача Сухопутних військ Збройних сил України. До її складу також можуть бути включені за їх згодою представники Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, Адміністрації Президента України, Національного інституту стратегічних ісследованій.

Документи вступили в силу з дня опублікування. Джерело