Увага! Такого Україна ще не бачила! Загроза життю!!! Українців охопила нова афера, псевдолікарі атакують

Новости

Небезпечні лікарі можуть залишити українців не тільки без великих сум грошей, але і без здоров’я. Є такі засоби діагностики захворювань, які ніколи не отримували наукового підгрунтя. Однак вони забирають у пацієнтів дорогоцінний час і гроші. Замість цього можна було почати традиційне лікування.

За словами лікарів, одним з таких псевдо методів діагностики є – іридодіагностика. За твердженням іридодіагностики, кожна частина тіла пов’язана з відповідною зоною на райдужній оболонці ока. І якщо якийсь орган або частина тіла дають збій, він відображається у вигляді людини. Наприклад, це може бути зміна кольору сегмента райдужної оболонки або виникнення плями.

Однак, відомо, що структура райдужки формується в період внутрішньоутробного розвитку і фактично не змінюється протягом життя. А візуальні прояви, які “діагностики” помічають по виду, можуть виникнути через пошкодження капіляра або ж може мати місце візуальний прояв хвороби ока. Але ці зміни ніяк не пов’язані з хворобами інших систем організму.

Небезпечно те, що іридодіагности навіть ставлять діагнози, і формують лікування. Причому хвороби не стосуються власне очей, діагностуються і інші хвороби, для призначення лікування яких потрібні професійні знання.

Також раніше повідомлялося, що у Чернівецькій області притягують до кримінальної відповідальностілікаря-педіатра районної лікарні за фактом неналежного виконання своїх професійних обов’язків, що заподіяло тяжкі наслідки малолітньому.

«Слідством встановлено, що в Кельменецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини (райлікарні) звернулася місцева жителька районного центру, яка скаржилася, що у її дворічного сина блювота, млявість, сонливість і нежить. Після огляду хворого, він був госпіталізований з попереднім діагнозом ГРВІ та гострий бронхіт, було призначено медикаментозне лікування. Однак стан хлопчика погіршився і вже на наступний день його доставили в Чернівецьку обласну дитячу лікарню, де лікарі поставили вже правильний діагноз – синдром Рея. Врятувати життя дитини не вдалося, через місяць вона померла», – повідомили в прокуратурі. Джерело