Українці приголомшені! Порошенко голосно грюкнув дверима, запущено руйнівний механізм: “постраждають мільйони українців”

Новости

Колишній президент України Петро Порошенко за час свого президентства не вирішив жодної справжньої проблеми, навпаки створив їх ще більше. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний аналітик Юрій Романенко.

«Повернення Портнова – «вишенька на торті» з купи гівна на ім’я «президентство Петра Порошенка». Бо саме повернення є слідством «реформ» Порошенко. Дивно, що маса розумних і цілком адекватних людей дякують цьому циніку, який п’ять років виробляв видимість руху країни», – зазначив він.

Загрузка...

 

На його думку, не вирішена була жодна базова проблема України, що призвела до Майдану або стояла на виході з нього в кінці лютого 2014 року. Романенко виділив п’ять основних з них:

1. Держава, як і раніше підконтрольна олігархам. 2. Конфлікт між олігархами нікуди не зник. 3. Конфлікт між олігархами і середнім класом – ось нестабільності. 4. Країна продовжує сидіти на кредитній голці. 5. Шляхи виходу конфлікту з Росією не визначені і туманні.

«Замість цього з’явилися нові конфліктні сюжети: запущено церковний конфлікт, свідомо модифікований і поглиблений мовний, трудова міграція перетворилася в революційний фактор, анігілюють існуючу модель держави, яка не виробила ніякого системного порядку для вирішення цієї проблеми, немає ніякої відчутної стратегії по Донбасу», – вважає Юрій Романенко.

Також раніше повідомлялося, що перед Володимиром Зеленським стоїть безліч завдань, які тому потрібно буде розв’язати, і головне розібратися з скандалом, який викликав Петро Порошенко. Про це повідомив у своєму відеоблозі журналіст Олександр Дубінський. Відповідне відео було опубліковано на його каналі на Youtube.

Дубінський розповів, що тепер, після інавгурації Володимира Зеленського у нього буде ще одна задача, крім переслідування оточення Порошенко.

За його словами, перед новою владою буде ще стояти завдання, розібратися в тому, що відбувається в українській армії. Як стверджує журналіст, справжніх агентів Кремля в українській армії дуже багато, ось в тій самій, яка готова протистояти Володимиру Путіну. Там їх не менше ніж в політиці, ніж в парламенті і в адміністрації президента. І остання історія з екс-командувачем Нацгвардії, це доводить. Джерело