Про таке українці, навіть, боялися мріяти! Зеленський влаштував революцію на Банковій в перший же день: вчинок справжнього президента на одному фото

Новости

Президент України Володимир Зеленський почав своє правління з несподіваних змін на Банковій.Про це повідомив відомий блогер Михайло Шнайдер. На своїй сторінці в Facebook він показав, як виглядає Адміністрація президента на наступний день після інавгурації.

Як свідчить фотографія, Володимир Зеленський вирішив відкрити вхід на територію. За Петра Порошенка пройти туди було неможливо для туристів. Крім того, охочих подивитися на знаменитий “Будинок з Химерами” більше не зупиняє охорона – її там просто немає.

Загрузка...

“Кінець епохи брехні та лицемірства. Під Адміністрацією Президента прибрали охорону і відкрили ворота. Це вчинок справжнього народного Президента”, – підкреслив Михайло Шнайдер.

Користувачі соціальної мережі оцінили нововведення Володимира Зеленського в коментарях. Вони помітили, що в Україні вже почалися якісні зміни на краще:

“Прибрати паркан! Це звичайна вулиця з будівлею б. ЦК КПУ і шедевром Городницького”; “Молодець, йому не потрібна охорона”; “Українська державна перебудова почалася. І це тільки почала. Ми все вкладіваем частинку себе в цю перебудову, знищуючи олігархічну систему”.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що думає про перенесення Адміністрації за межі Києва. Він і його команда захотіли працювати не в традиційному установі, а в сучасному офісі відкритого формату.

«Я дуже хочу, щоб не було пробок в Києві. Я хотів би знайти таке місце в Києві, а може біля Києва, що б не було кортежів », – сказав Зеленський на брифінгу, відповідаючи на питання про плани з перенесення Адміністрації.

Він додав, що хотів би зовсім позбутися від кортежів, але, за його словами, ідею сприйняла в штики Державна охорона. Глава відомства Валерій Гелетей заявив: перенесення АП з Банкової в інше місце – не зовсім вдале рішення з точки зору безпеки. Адже на Банковій Владими Зеленський буде захищений найкраще. Але фахівці готові вивчити цей варіант і виконати будь-яке розпорядження нового президента. Джерело