Депутати підло підставили Зеленського! У президента розкрили правду про цинічний обман!

Новости

Лідери парламентських фракцій обдурили Володимира Зеленського під час їх наради з питання внесення зміни до виборчого законодавства. Про це в ефірі каналу «1 + 1» заявив глава Адміністрації президента Андрій Богдан.

За його словами, під час безпосередньої бесіди з президентом лідери фракцій підтримали ідею внесення змін до виборчого законодавства, однак буквально на наступний день вони публічно виступили проти цього.

«Ми не тільки опублікуємо стенограму, але і відео, де будуть висловлювання всіх глав фракцій Ради, які підтримували, а потім за ніч різко поміняли думку», – пообіцяв Богдан.

Він вважає цей інцидент «несподіваним уроком», який команда Зеленського добре засвоїла.

За словами Богдана, незважаючи на відмову лідерів парламентських фракцій вносити зміни до виборчого законодавства, партія «Слуга народу» зможе показати хороші результати і за партійними списками, і за мажоритарними округами.

Раніше ми писали про те, що Верховна Рада оскаржить указ президента Володимира Зеленського, переслідуючи хитрий план.

Загрузка...

23 травня партія «Народний фронт» відправила звернення до Конституційного суду, щоб скасувати рішення глави держави про розпуск парламенту. Український журналіст Олександр Дубінський пояснив причини і наслідки такого вчинку в своєму відеоблозі на YouTube.

Напередодні президент запропонував Верховній Раді прийняти закон про вибори. Він передбачав відмову від мажоритарної системи і зниження прохідного бар’єру за партійними списками до 3%. Блогер нагадав: парламентарії вважали за краще зберегти вищий 5% -рівень, боячись втратити мажоритарників.

Автор ролика припустив, що народні депутати спеціально затягують парламентські вибори з метою поставити Володимира Зеленського та його прихильників в незручне становище. Адже після успішних виборів шоумен має високу популярність серед виборців. Але за кілька місяців ситуація цілком може змінитися зусиллями опозиції.

Ймовірно, народні депутати планують відстрочити парламентські вибори і виграти додатковий час. Для цього вони і звернулися до Конституційного суду.

Джерело