Мережа приголомшена! Пророцтва Ванги почали збуватися одне за іншим: що чекає Україну далі

Новости

З причини останніх подій, що відбуваються в Україні, все більше людей цікавляться подальшою долею країни і за відповідями вони звертаються до пророцтв. Людям хочеться знати, коли ж, нарешті, закінчиться тривалий військовий конфлікт, налагодиться економічна ситуація, а політики перестануть брехати і почнуть працювати на благо людей, а не для власної наживи. З’явилося безліч пророчих слів, які приписують ясновидиці Ванзі, але вона ніколи не називала конкретних дат. Лише натякала на певний період.

До того ж, передбачення Ванги на 2019 можуть піддаватися сумнівам, так як її ім’ям занадто часто користувалися різні шахраї і пропагандисти. Як би там не було, є пророцтво, яке можна віднести саме до того періоду часу, в якому ми живемо. Головним її пророцтвом було те, що Земля втомилася від руйнівної діяльності людей і буде позбавлятися від них. Буде збільшуватися кількість погодних аномалій, катаклізмів, природних лих. Також вона напророкувала, що дії величезної країни введе весь світ в сум’яття. Люди будуть вбивати один одного через віру, вважаючи таку жорстокість виправданою.

«Станеться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багато народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, ходити будуть без одягу не знайдуть для себе ні палива ні світла», – говорила Ванга.

Однак ясновидиця передбачила і закінчення кризи:

«Злочини закінчаться, прийде мир і благополуччя, коли до влади встануть чесні правителі». Експерти впевнені, що дані слова адресовані саме на 2019 рік, який і стане переломним в історії України.

Також Ванга говорила про швидкий розпад однієї з Східно-європейських країн, але конкретну державу не назвала. Відомо тільки те, що знаходиться ця держава поблизу Чорного моря і з’єднана з декількох різних частин.

Загрузка...

Також раніше повідомлялося, що зовсім скоро в Україні почнуться нові переломні моменти, які становлять загрозу всім українцям.

Француженка Каеде Убер, яка визнана спадкоємицею дару віщунки Ванги, стверджує, що в Росії кардинально нічого не зміниться в 2019 році, і в країні продовжиться розвиток, однак Україну очікує третій Майдан.

Так, згідно з її пророцтвом, в Україні вже зовсім скоро почнуться нові заворушення, які в підсумку призведуть до чергового Майдану. У той же час ситуація в Росії буде стабільною. Рубль як і раніше буде дуже нестабільним, проте російська економіка, незважаючи на санкції і хитке становище рубля, буде розвиватися з часом. Джерело