Терміново! Такого ще не було! Після цієї вечірньої заяви команди ЗЕ у депутатів почалася страшна паніка! Такого вони навіть уявити не могли

Новости

“Імпічмент депутатам!” Такого ще не було. У Зеленського підготували сенсаційні зміни для народних обранців. Представник глави держави в парламенті Руслан Стефанчук заявив, що в Адміністрації президента України підготовлено ряд законопроектів, в тому числі щодо процедур відкликання депутатів Верховної Ради і місцевих рад.

Про це представник президента Стефанчук розповів журналістам 27 травня в Києві. “(Підготовлено, – Ред.) законопроекти, які в усьому світі називаються процедурою recall- відкликання. Це процедура імпічменту, процедура відкликання народного депутата, нормальна процедура відкликання депутата місцевих рад, не така як зараз, відкликання голів (міських голів, – Ред. ) “, – сказав Стефанчук.

“Імпічмент депутатам!"Такого ще не було!У Зеленського підготували сенсаційні зміни для народних обранців….

Опубліковано Країна ЗЕ Вівторок, 28 травня 2019 р.

Представник президента наголосив, що виборці, які голосують за своїх представників у владі, повинні мати право їх відкликати.

Загрузка...

За його словами, також будуть внесені на розгляд Верховної Ради законопроекти про депутатську відповідальність “за кнопкодавство, за депутатський прогул, відповідальності, коли депутат голосує і має конфлікт інтересів з законопроектом, за який він голосує”.

“Наша мета – привести європейські норми парламентаризму в Україну”, – сказав Стефанчук. Як повідомлялося, в Адміністрації президента підготовлено близько 200 законопроектів. Джерело: Країна ЗЕ