Вся мережа на вухах! Він для мене ніхто! Щойно! 21:20. Гриценко виступив з різкою заявою!

Новости

Лідер партії «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко спростував інформацію про родинні зв’язки із Дмитром Разумковим. Мовляв, син його дружини Юлії Мостової і батька радника Зеленського навіть не спілкуються між собою.

Про це Гриценко заявив в програмі «Drozdov» на телеканалі ZIK.«Дмитро Разумков, політичний радник Зеленського, родинно для мене ніхто. Ми ніяк не пов’язані. Я знаю, що він є сином Олександра Васильовича Разумкова», — прокоментував політик

Анатолій Гриценко пояснив, як його дружина пов’язана зі сім’єю Разумкових.

«Моя дружина — Юлія Мостова — має сина Гліба Разумкова. Від того самого батька, але, фактично, це абсолютно різні родини. По житті між ними не було спілкування. Гліб зараз мій син. Хоч і прізвище Гліба і Дмитра те саме, вони не те що не контактують, а навіть не знайомі», —  зазначив лідер політпартії.

Анатолій Гриценко розповів, коли і за яких обставин вперше побачив Дмитра Разумкова.

«Я вперше побачив Разумкова між першим і другим туром. Ми зустрілися на телеканалі, під час ефіру. Тоді просто привіталися; До того ми не спілкувалися взагалі. Формальних родинних стосунків також немає», — запевнив лідер політичної партії.

Загрузка...

До слова, Дмитро Разумков прокоментував ймовірність відставки генпрокурора.

Окрім того,  лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко, який цієї весни балотувався в президенти, сказав, що піде працювати з президентом Володимиром Зеленським, якщо той створить команду “на правильних принципах”. Про це політик заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Гриценко додав, що якщо Зеленський залишить на посаді генпрокурора Юрія Луценка, він “не погодиться і на найвищий пост – навіть прем’єрський або спікерське”.

Раніше Гриценко заявив, що увага громадськості до кадровим призначенням президента “явно перебільшена”, а призначення глав відомств “відразу покаже, для чого їх призначають і в змозі вони виконувати певні завдання”.

Окрім цього, на думку Анатолія Гриценка, значення призначень в Адміністрації президента сьогодні явно перебільшене. У своєму блозі на сторінках видання Гордон лідер «Громадянської позиції» також пояснив, на які кадрові рішення глави держави потрібно звертати увагу в першу чергу.

Джерело