«Будемо саджати»! Зеленський не забув про передвиборчі обіцянки! Розкрито терміни!

Новости

Володимир Зеленський не забув про свою обіцянку саджати корупціонерів. У його команді розповіли, коли президент зможе виконати свої передвиборні плани.

Під час виборчої компанії одним з гасел команди Зеленського, який найкраще запам’ятався українцям, було: «Весна прийде – саджати будемо». Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що ця обіцянка все ще актуальна для президента і після перемоги на виборах, однак для її виконання необхідно перезапустити діяльність судових і правоохоронних органів.

«Але для того, щоб саджати, потрібна процедура, яка визначається Кримінальним процесуальним кодексом. І в межах своїх повноважень президент робитиме все, щоб діючі органи, на які у нас поки немає впливу, запрацювали в межах своїх повноважень», – підкреслив Стефанчук.

Він зазначив, що президент не може особисто виносити вироки, однак в найближчому майбутньому його команда планує зосередитися на реформуванні судових органів і їх діяльності, після чого президент і зможе виконати свою обіцянку.

«Ми не можемо сьогодні винести президентом України вирок. Є судові органи, органи досудового слідства, органи виконання покарань. Тому наша важлива місія – перезапустити діяльність цих органів», – підсумував Стефанчук.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський вимагає, щоб Рада прийняла законопроект про зняття недоторканності з народних депутатів з 2020 року.

Загрузка...

Про це заявив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук. За його словами, Зеленський наполягає на розгляді саме проекту закону №7203.

«Внесення змін до Конституції – велика тривала процедура. Безперечно, що в новий парламент ми будемо вносити зміни до Конституції, які ми і обіцяли. Це обговорення триватиме рік: Конституційний суд, висновок, повернення … Зараз найбільш процесуально швидкий механізм – це законопроект №7203. Там передбачено (зняття депутатської недоторканності. – Ред.) З 2020 року», – підкреслив Стефанчук.

Він додав, що цей законопроект уже був позначений як невідкладний.

Джерело