Терміново! 0т і пoпaвcя: В Пoрoшeнкa пoчaвcя oбшyк: сьoгoдні вся Україна пoбaчить цю гaньбy! Даремно він гpaв в iгpи з пpoпaжeю тaємнuх сeрвeрiв

Новости

Співробітники Державного бюро розслідувань взялися до огляду Адміністрації президента нашої країни і збираються надалі поспілкуватися зі свідками. Про це пише  Хвиля , посилаючись на слова директора ГБР Романа Труби.

Він розповів, що обшуки в адміністрації є реакцією на заяви секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка, в яких йдеться про зникнення техніки в ситуаційної кімнаті. Директор ГБР зазначив: «… ми зареєстрували кримінальне провадження, розслідування проводить слідче територіальне управління, розташованого в місті Києві. Ми сьогодні проводимо огляд місця події ».

Труба також підкреслив, що в подальшому планується опитування свідків і додав, що його відомство звернулося до СБУ для отримання оперативного супроводу в ході розслідування.

Раніше ми повідомляли, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну проізводствопо фактом зникнення моніторів і серверів секретної інформації з Адміністрації президента. Зокрема, відомство зареєструвало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 329 КК (втрата документів, що містять державну таємницю, яка спричинила тяжкі наслідки).

джерело