Порошенко зник після новин про майбутні вибори! «Для нього стало шоком…»

Новости

Петро Порошенко на цілий день «пропав» і ні з ким не розмовляв після того, як дізнався свій попередній рейтинг на парламентських виборах. Про це повідомляє «Апостроф» з посиланням на джерела в парламенті, що мають доступ до соціологічних досліджень Соціологічної групи “Рейтинг”.

За даними інсайдерів, колишній президент нещодавно отримав результати дослідження, згідно з яким його політична сила може набрати на позачергових парламентських виборах трохи більше 5%. Відзначається, що такий низький рейтинг став для Порошенка справжнім шоком. Після такої новини екс-президент цілий день не виходив на зв’язок.

«Порошенко набирає дуже мало. І для нього це стало шоком. Коли вчора йому вручили результати, він цілий день ні з ким не виходив на зв’язок», – розповіло джерело. Воно зазначило, що зараз рейтинг партії Порошенка виявився на одному рівні з новою партією Святослава Вакарчука. При цьому в останнього є шанс відібрати частину електорату колишнього президента.

До цього «Рейтинг» публікував результати соціологічного дослідження, згідно з якими рівень електоральної підтримки Блоку Петра Порошенка становив 8,8%. Раніше ми писали про те, що екс-президент Петро Порошенко планує покинути країну і відправиться до Великобританії. За інформацією обізнаних джерел, таке рішення колишній президент прийняв через проблеми зі здоров’ям.

Джерело