Мережа гуде! Щойно! У Зеленського дали чітку відповідь стосовно найрезонанснішого закону! Всі крапки над «і» розставлено. Ось, що тепер буде….

Новости

В Адміністрації президента Володимира Зеленського роз’яснили офіційну позицію щодо мовного закону.У відповіді прес-служби АП на запит BBC News Україна говориться, що в АП не поділяють думки співвласника студії “Квартал 95” Бориса Шефіра, яке той висловив в інтерв’ю “Детектор Медіа”.

“Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента”, – заявили у прес-службі. Також наголосили, що пан Шефір не є посадовцем Адміністрації президента чи членом партії “Слуга народу”, – так само як не є ані штатним, ані позаштатним радником президента.“З часу вступу Володимира Зеленського на посаду Борис Шефір не спілкувався з главою держави”, – уточнили АП.

Нагадаємо, співвласник “Кварталу 95” Борис Шефір, співавтор передвиборної програми президента Володимира Зеленського в інтерв’ю Детектор медіа висловив думку, що попередня влада була зацікавлена ​​у війні, з президентом РФ можна домовитися, мовні квоти треба міняти, а закон про мову скасувати.

У Верховній Раді та уряді гнівно відреагували на слова Шефіра про необхідність скасування закону про статус української мови.

“Я хочу сказати від імені Верховної ради і уряду, український народ цього вам не дозволить. Земля під вами буде горіти. Ми не дозволимо ні відмінити закон про мову, ні квоти, ні декомунізацію”, – сказав спікер Ради Андрій Парубій. Джерело