Хоч головою об стінку бийся! Тримайтеся! Українці залишаться без відпустки: Рада прийняла скандальне рішення

Новости

Верховна Рада позбавила українців додаткової відпустки.Депутати проголосували за скасування відпустки для людей, які усиновили новонароджених дітей безпосередньо з пологового будинку. Раніше законодавство передбачало можливість відпустки для таких громадян.

Скасування цієї відпустки підтримали 248 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляють Українські новини.Відповідні зміни будуть внесені до Кодексу законів про працю та закон «Про відпустки».

На сьогоднішній день люди, які всиновили новонароджену дитину, можуть розраховувати на 56 календарних днів відпустки. При усиновленні двох або більше дітей відпустка збільшується до 70 днів.

 

У той же час, Сімейний кодекс передбачає, що дитина, кинута в пологовому будинку, може бути усиновлена ​​не раніше двомісячного віку. Рада визнала, що норми про відпустку суперечать законодавству і скасувала пільги для українців.

Раніше ми писали про те, що вже зараз українці можуть скористатися безвізом і провести відпустку в теплих краях.14 квітня вступила в силу домовленість між Україною і Королівством Таїланд. Відтепер українці можуть подорожувати до Таїланду без віз. Про це в пам’ятці розповіла прес-служба Департаменту консульської служби МЗС України.

Таїланд давно став популярним курортом серед жителів всієї планети. Країна омивається двома морями і може похвалитися теплим тропічним кліматом. Крім того, туристів приваблює місцева кухня, багата на морепродукти. Круглий рік в Таїланд прилітають натовпи відпочивальників.

Загрузка...

Тепер безвізовим правом в’їзду до Королівства можуть користуватися і громадяни України. Але тільки з туристичною метою. Відповідно до закону, туристам дозволено перебувати на території країни не більше 30 днів. Щоб відпочити в Таїланді, українцям достатньо взяти з собою закордонний паспорт старого зразка або новий біометричний. А також застрахуватися. А туристичні візи, отримані раніше, продовжать діяти до закінчення терміну.

У Департаменті попередили, що в разі поїздки на термін більше 30 днів, українцям необхідно отримати візу в дипломатичному представництві або консульстві, незалежно від мети поїздки. Джерело