Краще присядьте! НБУ попередив українців про тотальні зміни з банківськими рахунками! Нові штрафи, перевірки і не тільки!

Новости

Українців попередили про нові зміни з банківськими рахунками. Нацбанк спростив правила відкриття банківських рахунків в Україні. Тепер вітчизняні банки мають право практично без обмежень відкривати рахунки іноземцям. Про це пише Знай.

Тепер іноземці можуть заводити такі рахунки в українських фінустановах: коррахунки банкам-партнерам, рахунки міжнародним фінансовим організаціям і управителем майна, рахунки іноземцям-приватним особам та іноземним компанія.

Останнє особливо важливо, оскільки зарубіжні підприємства отримали можливість відкривати в українських банках не тільки інвестиційні рахунки для заводу капіталу з обмеженою функціональністю.

Для іноземців це справжня революція. Адже до сих пір їм доводилося відкривати дочірні структури для того, щоб повноцінно вести справи в Україні. Тепер же вони можуть робити це самостійно без додаткових затримок. Однак є одне велике “але”, у яке все буде впиратися. Це фінансовий моніторинг.

У новій постанові Нацбанк заборонив банкам влаштовувати тотальні обстеження іноземних підприємств, якщо їх діяльність не викликає ніяких підозр.

Втім, не дуже позитивно до цього ставляться фінансові аналітики. Вони не впевнені, що іноземців-підприємців залишать в спокої, банки знайдуть лазівку, щоб за щось оштрафувати.

«Відкриття їм рахунків і обслуговування в Україні – величезний ризик для вітчизняного банку. Будь-якого, навіть найкращого, навіть для банків з іноземним капіталом, які начебто повинні бути кращими в фінансовому моніторингу та подавати всім приклад. Навіть цим банкам Нацбанк постійно виписує штрафи за неякісний фінансовий моніторинг»- прокоментував нововведення фінансовий експерт Василь Невмержицький.

Також раніше повідомлялося, що представники державного банку “ПриватБанк” розповіли про важливі зміни, які торкнутися Приват24.

Державний банк “ПриватБанк” повідомив важливу інформацію про те, що в онлайн сервісі Приват24 стала доступна нова послуга «Операції з цінними паперами» для всіх клієнтів. Опція “Операції з цінними паперами” стала доступна в онлайн банкінгу.

Тепер для всіх клієнтів з’явилися такі можливості: бачити в режимі online залишки придбанних ними облігацій внутрішньої державної позики; мати можливість перегляду операцій з ОВДП (виписок) за обраний ними період часу. Також всі клієнти можуть окремо: контролювати свій портфель в цінних паперах, в т.ч.

Джерело