Українці в люті! Умовний термін і штраф!!! У справі про вбивство п’ятирічного Кирюши несподіваний поворот

Новости

5-річного Кирила Тлявова, який помер після стрілянини поліційскіх в Переяслав-Хмельницькому, міг застрелити інша дитина. Про це повідомив адвокат сім’ї загиблого Олександр Щербина, пише “Прямий”.

Юрист припустив, що захист заарештованих поліцейських буде подавати апеляцію і вимагати зміни запобіжного заходу.За словами Щербини, зброя, з якого був здійснений постріл, могло перебувати в руках 14-річного сина підозрюваного Володимира Петровця.

 

“Власник приміщення мав при собі зброю. Його дитина теж користувався ним і здійснював постріли. Були вилучені гільзи і патрони, зброю до сих пір не знайшли. Зі свідчень свідків видно, що воно було, і з нього стріляли. Більше того, зброя під час проведення обшуку пропало, хоча знаходилося у дворі”, – уточнив адвокат.

Цю інформацію підтвердив і прокурор, передає “Інтферакс-Україна”. Також наголошується, що сторона захисту обвинувачених стурбована тим, що хлопчик загинув від одного пострілу, а підозрюваних двоє.

Українці моментально відреагували на цю інформацію. Багато хто впевнений, що дитина зовсім не причетний до вбивства такий несподіваний несподіваний поворот можна пояснити тільки одним – винуватець хоче відбутися умовним терміном. Про це пишуть в Мережі.

«Обана вже переводять стрілки на свідомо малолітнього і не підлягає суду) Ну бл клоуни», «Зараз зроблять винуватим неповнолітнього, при такому розкладі “батя” отримає умовний термін і штраф..», «Ооо… почалося… на малолітку повісити хочуть?», – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, раніше громадський активіст Роман Синіцин на своїй сторінці повідомив, що підозрювані дивним чином потрапили в оновлену поліцію.

“Малого вбили екс-даішники. Атестацію вони провалили і були рекомендовані до звільнення, але відновились через суд, зараз ще з‘ясовуємо усі деталі. Не “патрульні”, не “поліцейські” як це зараз комунікують в нацполіції, а саме колишні гаїшніки. Мусора”, – зазначив Синіцин.

Він також розкритикував реакцію поліції на смерть Кирила Тлявова.

“Взагалі нічого нового, кругова порука і окозамилювання. Спочатку хлопчик” сам впав “. Потім вбивць ховали і допитували свої ж, хоча повинні були це робити слідчі ГБР. Потім Князєв знімає з посади керівника обласного главку. Чи не звільняє з органів внтурішні справ, а з посади. Паралельно той проситься в АТОООС, як ніби це якийсь відстійник. Чекаю коли запустять флешмоб якийсь в фейсбуці і аватарки поміняють”, – обурився активіст. Джерело