Земля поглине людство за лічені секунди: забудьте про Вангу та Біблію, справжній Апокаліпсис виглядатиме інакше

0
625

Згідно з історичними свідченнями, декілька століть тому на землі з’являлися величезні тріщини. Земля поглине людство за лічені секунди: забудьте про Вангу та Біблію, справжній Апокаліпсис виглядатиме інакше.

Американські вчені б’ють тривогу через так звану «геологічну аномалію», яка може проявити себе у вигляді серії землетрусів. На півдні Середнього Заходу, де немає жодного вулкану.

Про це стало відомо завдяки повідомленням порталу «Політека». Згідно з історичними свідченнями, декілька століть тому на землі з’являлися величезні тріщини, в них провалилися велика кількість людей і загинули. Зазначається, що в штаті Теннессі, на місці однієї з тріщин, утворилося глибоке озеро, яке існує і сьогодні.

Також є інформація про те, що під час кожного із землетрусів, люди чули звук, який нагадував грім. Також є свідчення, що в небі помічали страшні хмари, потім виник густий туман з неприємним запахом, який дуже нагадував смог, а коли туман опустився низько, стало дуже складно дихати.

Згідно з основною версією вчених, землетруси сталися через те, що під річкою Міссісіпі у тектонічній плиті є слабке місце, вкрите безліччю дрібних тріщин. Джерело