Зеленський готує революцію в Кабміні, десятки “шишок” ліквідують: подробиці

Новости

В Адміністрації президента Володимира Зеленського мають намір скоротити ряд міністерств. Про це повідомив заступник глави АП Олексій Гончарук, передає Інтерфакс.

«Ми думаємо про те, щоб скоротити кількість міністерств, дивимося на різні моделі. Хочеться підійти до формування нового уряду максимально прагматично, щоб не було зайвих посад », – сказав Гончарук, в ході конференції, присвяченій реформі державного управління.

Він також сказав, що розглядається питання доцільності існування Національної академії державного управління.

«У нас відкрите питання по Національній академії держуправління. Я спілкувався з кількома людьми … чотири з них сказали: «ліквідуйте!», – сказав заступник голови АП.

У понеділок, 24 червня, президент Володимир Зеленський звільнив ще трьох губернаторів українських областей.Посад позбулися: Ігор Гундич, Олексій Муляренко і Олександр Вельбовець. Таким чином без губернаторів залишилися Житомирська, Рівненська та Черкаська обласні державні адміністрації.

Відповідні укази від 24 червня опубліковано на офіційному сайті глави держави. Всі чиновники звільнені з формулюванням «у зв’язку із закінченням терміну повноважень президента України».

Згідно з новими указами Зеленського, тимчасово виконуючим обов’язки голови Черкаської ОДА призначений Тарас Висоцький, Житомирської ОДА – Ярослав Лагута, Рівненської ОДА – Ігор Тимошенко. Джерело