У Зеленського готують сюрприз евробляхерам: Хороші новини

Новости

В Україні можуть з’явитися нові законопроекти, які зроблять автомобілі більш доступними. Про це заявив глава партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков, пише ТСН.

За його словами, зараз існує проблема і з розмитненням автомобілів, і з євробляхами, і в самій митниці. Він підкреслив, що після продовження пільгового періоду зросли ціни на послуги брокерів. Цю та багато інших проблем в секторі можна вирішити, лише перевівши всі на систему автоматизації.

«Тут потрібно переводити все на систему автоматизації і прописувати законодавство так, щоб у людей була реальна можливість купити нормальні машини за нормальну вартість», – заявив Разумков.

При цьому він зазначив, що будь-які зрушення з «евробляхами» і доступним розмитненням будуть можливі, ймовірно, після 24 серпня, коли буде обраний новий склад Верховної Ради.

Глава Слуги народу не готовий назвати позицію президента України Володимира Зеленського, проте зазначив, що президент врахує інтереси всіх учасників процесу.

Власникам «евроблях» повідомили новину, яка може їх порадувати.Штраф за порушення «транзиту» 8 500. може бути скасований, якщо «добровільний внесок» 8 500. оплачено навіть після накладення штрафу.

Загрузка...

Зокрема, експерти прийшли до такого висновку, переглядаючи рішення одного зі столичних судів.

Варто зазначити, що митниця винесла спеціальну постанову від 29 серпня 2019 року про накладення грошового штрафу у розмірі 8500 на осіб у разі порушення стоків перебування автомобіля на території України в режимі «транзит», як це передбачається статтею 470 Митного Кодексу. Джерело