Скрипін жорстко розніс блюдолиза Смешка Гордона: «Це називається простuтуц*я»

Новости

Український журналіст Роман Скрипін жорстко пройшовся по своєму колезі, а нині ще й керівнику виборчого штабу партії “Сила і честь” Ігоря Смешка Дмитру Гордону.Відповідну заяву він зробив у ефірі одного з українських телеканалів.

«Пане Смешко, ваш керівник штабу роками, десятиліттями пропагував рускій мір, запрошуючи сюди всю сволоту, й брав у них інтерв’ю. Його кумир — Кобзон покійний, не царство йому небесне абсолютно. Його кумир — Кашпіровський. Всі решта оця буза, яка нам не потрібна. Зараз ви говорите про проукраїнськість. Так от — воно культивувалося все тут! Він вважає, що Шустер — найкращий журналіст. Да ніфіга він не найкращий журналіст. Люди потрапляли в студію за гроші. Це називається проституція!», – заявив Скрипін.

«Людина постійно рускомірность проявляла. Запрошувала всю ту по*бень, з якою вона там записувала годинні ефіри, каже, що дуже популярні…З ким тільки не записував. Там траплялися порядні люди, але то так для блізіра», – додав Скрипін.

Раніше повідомлялося, що Ігор Смешко набрав в свою партію “Сила і честь” дуже токсичних персонажів, чим викликав бурхливу реакцію українців.

Народний депутат і блогер Віталій Чепинога гостро відреагував на людей, які претендують на роботу в Верховній Раді нового скликання. На своїй сторінці в Facebook він пройшовся за виборчими списками партій.

Автор публікації проаналізував склад політичних сил, які позиціонують себе “новими обличчями”. Найсильніше виділяються партії “Слуга народу” Володимира Зеленського, “Голос” Святослава Вакарчука, а також “Сила і честь” Ігоря Смешка.

“Самий загадковий список – в «Слуги» Зеленського … Хто там кому слуга, незрозуміло і самим слугам. Найбільш амбітний – у «Голосу» Вакарчука Але самий екстравагантний – в “Сили і честь” Смєшка. Кого там тільки немає … ахметівцям, колишні порошенківці, “садисти” (колишні прихильники Садового) … Прямо, як “Ноїв ковчег” в посуху”, – зазначив Віталій Чепинога. Джерело