Джо Байден: Якщо я стану президентом, Путіну прийде кінець

Новости

Один з головних кандидатів на пост президента США представник Демокоатичної партії Джо Байден виступив з відеозверненням до народу і пообіцяв позбавити і США, і Східну Європу від тиранії Кремля.

Гучне відео Байден оприлюднив на своїй сторінці в Twitter, передає Діалог.UA.

Байден опублікував своє відеозвернення 23 жовтня. У ньому він повідомив американцям, що Кремль продовжує свої спроби вплинути на американські вибори і тепер він сам став об’єктом нападок росіян.

Він уточнив, що влада РФ хоче вибити його з президентських перегонів не просто так. “Путін знає: якщо я стану президентом США, дні його тиранії і спроб загрожувати США і Східній Європі будуть закінчені”, – заявив Байден.

Він запевнив американців, що має намір жорстко протистояти агресору в разі свого обрання. Крім цього, Байден порівняв чинного президента США і свого конкурента на виборах Дональда Трампа з Путіним.

З його слів, обидва люблять “труїти” своїх опонентів. “Коли я буду президентом, все зміниться”, – підкреслив демократ. Він також особисто звернувся до Путіна: “Американський народ визначає результат своїх виборів, а не ви”. Джерело