У Пенсійному фонді показали, як змінилися субсидії: подробиці

Новости

У Пенсійному фонді України розповіли, як змінилися субсидії і пенсії в країні

Як передає Politeka.net, відповідну заяву Пенсійний фонд України зробив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Відзначається, що було завершено фінансування пенсій та субсидій за звітний період.

У пості пояснюють, що Пенсійний фонд підбив до кінця фінансування пенсій за вересень 2019 року і житлово-комунальних субсидій за серпень цього ж року. Як повідомляє ПФ в інфографіці,, на фінансування пенсій з державного бюджету України виділили 35,3 млрд гривень, а на фінансування субсидій на комуналку – 200 млн гривень.

Для порівняння, з літа 2019 року показники зросли – в серпні на фінансування пенсій було направлено 35 млрд гривень, а в липні на субсидії виділили 157,2 млн гривень.

Нагадаємо, раніше українцям озвучили нові умови виходу на пенсію. Нюанси повідомила заступник Головного управління пенсійного фонду в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук.

Як відомо, у жовтні були змінені вимоги до наявності трудового стажу. У поточному місяці на пенсію зможуть вийти ті українці, чий трудовий стаж становить мінімум 26 років.

Що стосується показника, то далі – тільки гірше: він з кожним роком буде тільки рости, поки не досягне позначки в 35 років. Однак, нові вимоги не торкнуться тих українців, які працюють на важких і небезпечних для здоров’я виробництвах

За словами Наталії Корнійчук, тим українцям, яким не вистачає трудового стажу для виходу на заслужену пенсію, держава буде виплачувати мінімальну допомогу.

«Законодавством передбачено також і призначення пенсій у 63 роки, але за наявності меншої кількості страхового стажу. На сьогоднішній день право на призначення пенсій в 63 роки мають ті особи, у яких стаж становить менше 26 років, від 16 до 26 років», — підкреслила заступник голови Головного управління пенсійного фонду в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук

Джерело

Загрузка...