Вчора влада публічно відмовилася від перспектив членства в НАТО — Блогер

Новости

Нова влада намагається діяти тим же методом, що свого часу діяв президент Янукович, ховаючи всі перспективи членства України в НАТО. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, влада розповідає те ж саме, що розповідав Янукович, не бажаючи підписувати договір про асоціацію з ЄС. Тоді президент-утікач говорив, що нам треба міняти стандарти – у нас не такі автомати, система навчання, у нас є договори з європейськими країнами, у нас вже є співпраця з НАТО, ми колись підпишемо угоду про асоціацію, ми колись вступимо в НАТО і взагалі заявку ми подавали ще в 2008-му році. Все те ж саме ми вчора почули від представників влади, тільки з посмішкою на обличчі.

Блогер підкреслює, насправді українцям не потрібно бути обдуреними, а, значить, треба розуміти, що ніякі документи про вступ в НАТО зразка 2008 року не діють, оскільки в 2010 році Янукович підписав закон про позаблоковий статус, що дозволило розвалити нашу армію і автоматично скасувало всі наші попередні прагнення. Сьогодні рух в НАТО закріплено в Конституції, а ігнорування цього процесу на тлі війни і нових загроз, має всі ознаки державної зради.

Рекомендуємо до перегляду: Сергій Сивохо. інтерв’ю LB.ua

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Джерело