Спливло рідкісне відео з молодим Зеленським, про яке мало хто знає

Новости

З’явилося відео з молодим Володимиром Зеленським, який брав участь в популярному українському шоу

Президент України Володимир Зеленський разом з “Кварталом 95” взяв участь в шоу “форт Буаяр”. Президент вже тоді показував свої організаторські здібності, повідомляє Politeka з посиланням на відео в соціальних мережах.

У програмі Зеленського представили як юриста. На той момент йому було 26 років. Відзначено, що президент нічого не боїться. Також зазначено життєве кредо: “Не спати”.

Разом із Зеленським брав беруть участь Олександр Пікалов, Олена Кравець, Денис Манжосов та Юрій Крапов.

Володимир Зеленський дерся по льоду вгору, ходив на бочці, а в кінці передачі потрапив в кімнату з тиграми.

Раніше ми повідомляли, що президент України Володимир Зеленський допустив дві помилки під час розведення військ в Золотому.

На це звернув свою увагу відомий український бізнесмен, журналіст і політичний оглядач Андрій Пальчевський під час інтерв’ю Юрію Романенко. За його словами, в контексті того, що відбувається в Золотому Володимир Зеленський помилився двічі.

«Що зробив президент? Він помилився. Він помилився двічі. Перший раз коли не забезпечив «розведення», в блатному сенсі цього слова і не було вжито всіх військових заходів, які відносяться до спецслужб для забезпечення виконання зобов’язань нашої країни перед нашими, скажімо так, заклятими опонентами. І це була велика помилка», – вважає він.

джерело

Загрузка...