«На очах у колег»: серце відомого українського політика не витримало! Загинув на робочому місці

Новости

Робочий день в одній з РДА у Херсонської області закінчився трагедією

 

Помер заступник голови районної державної адміністрації у Горностаївці Олександр Шум.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Трагедія сталася у п’ятницю, 22 листопада. Все трапилося на очах у колег чиновника – в одному з кабінетів йому стало зле в робочий час. Чоловікові оперативно викликали швидку, але врятувати 45-річного зама не вдалося.

У померлого були проблеми зі здоров’ям, серце не витримало:

«У нашій пам’яті він назавжди залишиться добрим, порядним, доброзичливим, принциповим колегою, професіоналом своєї справи», — зазначила одна з колег Олександра Шуму.

Загрузка...

Олександр Шум робота в Горностаївської райдержадміністрації з 1997 року. У 2006-му став заступником голови РДА. Відомо також, що не так давно він вийшов на роботу після тривалої відпустки по догляду за дитиною:

«Разом з дружиною він створив дитячий будинок сімейного типу, виховував і прийомних і рідних дітей, шість прийомних», – пишуть у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, трагедія сталася вночі в селі Бурлача Балка, що поблизу Чорноморська. Як стало відомо, 34-річний чоловік пірнув з рибальського катера пришвартованого біля пристані ТОВ «Лиман».

Водолази аварійно-рятувального загону знайшли тіло утопленика вранці. Тіло загиблого передано співробітникам поліції. Джерело