Додатковий перерахунок виплат: Українським пенсіонерам підготували сюрприз

Новости

В Україні одержувачам пенсійних виплат, які пропрацювали після пенсії не менш як 24 місяці, покладається так званий перерахунок виплат, де будуть враховувати новий напрацьований стаж.

 

Так, заступник директора Департаменту пенсійного забезпечення Світлана Шута заявила, що умови проведення перерахунку пенсії визначено Законом № 1058. Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських видань.

Також відомо, що за бажанням пенсіонера перерахунок пенсії може проводитися з урахуванням заробітної плати за періоди страхового стажу після призначення пенсії.

У разі, якщо особа після призначення пенсії має менше 24 місяців страхового стажу, то перерахунок пенсії проводять не раніше, ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку). Заробітна плата при проведенні перерахунку пенсії не змінюється.

Раніше повідомлялось, що українцям перерахують прожитковий мінімум і субсидії: частина українців ризикує залишитися без допомоги. Джерело