Ірина Геращенко: “В надрах слуг є учасниці ДTП, що нaсмeрть збuли людину, гвaлтiвнuки, зб0ченці, ловеласи і любителі полунички…, але…”

Новости

Допис нардепки Ірини Геращенко. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“В надрах слуг є учасниці ДTП, що нaсмeрть збuли людину, гвaлтiвники, збoченці, ловеласи і любителі полунички , прохіндєі, рєшали, що зловживають статусом нардепа і тиснуть на правоохоронні органи, кнопкодави, лобісти, які , вірогідно, отримують неправомірну вигоду, антимайданівці – друзі тітушок, можливо причетні до викрадення людей, люди без жодного політичного і професійного досвіду, святі в своєму неофітстві, піонерки, які в розпал Майдану вчилися в Москві і вважають тепер себе знавцями широкой русской души, що має допомогти в міжнародній діяльності, люди без освіти, без принципів, без моралі, без ідеологііі, без поглядів, люди з кримінального світу , офшорники, уклоністи від армії і тд.

За 3 місяці роботи ВР вони примудрилися обвалити рейтинг повної довіри до парламенту до 6% ( президент влітку розпустив парламент під крики про низьку довіру на рівні 5%) , неповна довіра поки що трохи вища.

Ці люди щотижня приймають графоманські закони, займаються профанацією в ВР, погрожують силовим структурам і одне одному, втручаються в діяльність інших органів влади, що має ознаки перевищення службових обов’язків і узурпації влади, в переписці зізнаються в скоєнні кримінальних злочинів чи причетності до них, лазять по російських телепомийках і зізнаються в любові бoйовикам, роблять заяви на межі державної зради. Але кримінальну справу за пасквіль слуги – колишньго члена «Українського вибору» , який прославився цим і участю в поліграфному скандалі( яка чудова політична біографія), відкрили саме на Софію Федину. Своїм все. Ворогам – переслідування. Кінець епохи Гідності.

Р. S. Я, до речі, говорила після того експресивного ролика з Софією і не поділяю певних висловлювань. Але поки що в Україні є свобода слова і свобода висловлювань , можна поділяти і не поділяти певні погляди і заяви , говорити про це, дискутувати, підтримувати і засуджувати. Але точно не судити.

РР. SS. І ці люди влаштовували мені обструкцію за « зелених чоловічків»…. а тоді ж навіть ще не знала їх біографій і подвигів, так, лише відчувала , що то за зелена субмарина і субстанція

РРРSSS. В недрах слуг є і притомні люди, заради справедливості. Деяких депутатів і депутаток відкрила для себе, й маю зазначити їх патріотизм і професійність в своїх сферах, вони переживають, працюють , думають! і ім буває соромно.” – пише Геращенко.

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Джерело