Люди не можуть в це повірити, але це правда! “Несподіваний сюрприз”: Зеленський зробив гучну заяву про зниження тарифів. Цього українці чекають давно

Новости

Уряд ухвалив програму щодо гарантованої ціни на газ. Таким чином, ціна на газ зменшилася ще на 7%.

 

Як зауважив президент Володимир Зеленський під час чергового відеозвернення, його команда працює над тим, щоб ціна на газ була ще меншою. Також він оприлюднив деталі зустрічі з представниками уряду на Банковій у Офісі Президента щодо тарифів.

Загрузка...

Ми працюємо над тим, щоб цієї зими було зниження та було зменшено платіжки за опалення. Це дуже важливо, – наголосив гарант.

За його словами, під час цієї зустрічі також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже наполовину.

“Це буде окрема програма. Ми готуємо цю інформацію, готуємо етапи, що буде зроблено, які кошти буде виділено. Це точно буде не за ваші кошти”, – додав він.

Про що ще говорив Зеленський у відеозверненні:

«Доступні ліки». Президент нагадав, що уряд розширив перелік ліків, які українці можуть отримати за програмою «Доступні ліки». Також Зеленський додав, що уряд додатково виділив 1,2 млрд грн для хворих на інсулінозалежний діабет.

Рік математики в Україні. Зеленський повідомив, що у його команди є ідея проголосити 2020 Роком математики в Україні. Він також повідомив, що уряд виділив 800 млн грн на технічне оснащення українських шкіл, зокрема на лабораторії.

Житло для ветеранів АТО. За словами президента, минулого тижня Кабінет міністрів виділив 200 млн грн для програми придбання житла для учасників ООС, а також для переселенців. Загалом за цією програмою житлом забезпечили понад 950 сімей.

«Подарунок» за Альперіна. Президент нагадав про свою обіцянку «подарунка» за затримання одеського бізнесмена Вадима Альперіна, підозрюваного в контрабанді на митниці. «Молодці НАБУшники. Я їм запропонував подарунок, але вони відмовилися. Сказали, що це можна розцінити як вплив Офісу президента на НАБУ», — сказав президент.

Джерело

Загрузка...