США eкcтpeнo втрутилися в ситуацію з “Нафтогазом”: долю Коболєва вирішено

Новости

Журналіст та телеведучий Тарас Березовець розповів інформацію про те, як влада США заблокувала спробу відправити у відставку керівництво “Нафтогазу” на чолі з Андрієм Коболєвим.

У своєму телеграм-каналі Березовець розповів подробиці конфлікту, в якому інтереси олігарха Ігоря Коломойського вступили в протиріччя з позицією Вашингтона, інформує Діалог.UA.

Березовець пише, що міністр Коломойського Оржель за завданням старших товаришів вкинув тезу про прийняте рішення перезавантажити менеджмент найбільших держкомпаній “Нафтогаз” і “Укренерго”. Однак несподівано для олігарха в справу втрутилися американці, які розглядають Коболєва і Ко як небагатьох надійних партнерів в нинішній владі. І тому менеджмент “Нафтогазу” залишився недоторканим після приходу до влади Зеленського. США кровно цікавить проект по американському СПГ, реалізувати який через Польщу може тільки Коболєв з Вітренко. Березовець зазначає що звільнити Коболєва оточенню Коломойського не по зубам.

“Звільнення Коболєва з “Нафтогазу” заблокували американці. Коли профільний міністр енергетики Олексій Оржель оголосив про майбутні перестановки в керівництві “Нафтогазу” і “Укренерго”, він ще не здогадувався, які проблеми він отримає. Кавалерійський наскок на “Нафтогаз” був “перевіркою боєм” і спробою промацати реакцію зацікавлених сторін у випадку з Андрієм Коболєвим. Як повідомляють наші друзі, реакція з-за океану була стрімкою і такою, що від слів Оржеля тут же відхрестилися, а сьогодні статус кво зафіксував Тимофій Милованов, міцно пов’язаний з американцями і підтвердив, що ніхто нікуди не йде. Спроби збити Коболєва та Вітренка будуть і надалі боляче припинятися американцями. Оржелі приходять і йдуть, а інтереси американців вимагають надійних хлопців ” -написав Березовець.

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.  Джерело