Віктор Шидлюх : Не можу більше мовчати. Сотні офіцерів залишають Збройні Сили. Дійшла черга і до мене.

Новости

На своїй сторінці в Фейсбук Віктор Шидлюх зробив допис.

Помста за захист армії.

От, вибачте, не святковий у мене сьогодні настрій. Кожне Ваше привітання болем відгукується в серці. Болем за майбутнє Збройних Сил і України.

Не можу більше мовчати. Сотні офіцерів залишають Збройні Сили. Дійшла черга і до мене.

Я завжди казав Вам правду, хочу і надалі залишатись чесним і відвертим перед Вами. Я був і на передовій, і навчав офіцерів і сержантів інноваційним методикам у військах (у тому числі тим, що впроваджуються в НАТО), разом з поважною командою започатковував внутрішні та зовнішні комунікації – нові напрямки для наших Збройних Сил. Більше п’яти років захищав Збройні Сили на телебаченні, радіо і в газетах.

В моїх виступах не було політики. Мені ніхто не вказував що казати. Ви чули від мене лише те, що я бачив і відчував на власному практичному досвіді, а керували мною лише мої базові проукраїнські цінності.

Загрузка...

Але все змінилось. Правду казати заборонили. Інновації стали не потрібні.

Почалось все з призначенням пана Хомчака на посаду НГШ. На одній з перших же нарад він заборонив мені брати участь в роботі в ЗМІ, хоча я спікер Генерального штабу. В грубій і принизливій формі. Заочно. Без пояснень. Потім незаконно звільнив мене з посади, поки я був у відпустці.

Щоб не розгойдувати і так нездорову ситуацію (суспільне вище ніж особисте), я подав документи і виграв конкурс на посаду доцента кафедри стратегічних комунікацій Національного університету оборони України, тобто, за напрямом, яким я займався пять років.

Але, особисто пан Хомчак не підписав документи, хоча підстава для призначення є одна – рішення колегіального органу (Вченої ради).

Я записався на особистий прийом до пана Хомчака, але він побоявся говорити зі мною віч на віч. Не прийняв досі. Закон “Про звернення громадян”? Ні, він не чув про такий.

Після звернення до пана Хомчака мені запропонували посади з пониженням (я називаю з приниженням) за фахом, яким я ніколи не працював.

Я записався на прийом до Міністра оборони Андрій Загороднюк (Andrew Zagorodnyuk) зі скаргою про порушення мого права обіймати посаду, на яку я виграв конкурс.

Пан Хомчак, дізнавшись, що я звернувся до міністра, видав цинічне доручення підлеглим: “за можливості вирішити питання до прийому”. Так питання саме в ньому, в тому, що саме пан Хомчак не підписав подання!

Прийняв мене тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони. На прийомі підлеглі пана Хомчака намагались гуртом виправдати незаконну дискримінацію, але так і не змогли пояснити чому той, хто виграв конкурс на мою посаду, призначений, а я, в таких саме умовах, ні. Не змогли пояснити чому пропонують посади з пониженням через три місяці після наказу про увільнення мене з посади і лише після написання скарги.

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони доручив до 30.11 “невідкладно прийняти рішення щодо подальшого службового використання з урахуванням набутого досвіду.

За результатами поінформувати.”

Я написав заяву особисто Міністру оборони України про мою особисту участь при розгляді моєї скарги згідно Закону “Про звернення громадян”. Тиша.

Я сумлінно використав всі передбачені статутом процедури.

Всі строки пропущено. Чотири місяці, з моменту звільнення, я без посади.

Отже, розправа? Так. Про це мені в очі заявили. Пропонували звільнятись.

А вже Перемога? А вже можна спочивати на лаврах???

Таких випадків розправи над офіцерами сотні. Справа не в мені. Мій випадок лише приклад. Офіцерів не повернеш, а їх відтік катастрофа для ЗСУ. Останні “попередження про звільнення” тому доказ.

Відсутність навчених офіцерів – головна проблема 2014. А я навчав і хочу навчати офіцерів сучасним, інноваційним і правильним речам. І це логічно, як на мене.

Сподіваюсь, що Андрій Загороднюк просто не знає що робиться за його спиною. Але, що це за задекларована Вами людиноцентричність, пане міністре, якщо з офіцерами розправляються, а Ви не знаєте?

Я офіцер. Давав клятву і присягав народу України. Не пану Хомчаку. Тому буду відстоювати правду, справедливість, інтереси українського народу і Закон всіма можливими способами.

Маю честь!

За матеріалами сторінки Віктора Шидлюха

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Джерело