Жартu закінчuлись! На Україну насувається найстрашnіша епідемія за останnі 15 років. Медики прuголомшені

Новости

Епідемія грипу цієї зими загрожує стати найсерйознішою за останні 15 років

Прогнозується, що взимку 2019-2020 років поширюватися віруси певних штамів почали раніше, ніж зазвичай. Про це заявили експерти з охорони здоров’я з США, повідомляє MedicalXpress.

Наголошується, що віруси, які зазвичай заражають людей на початку весни, вже щосили атакують американців.

Дані типи вірусів, найбільш небезпечні для здоров’я дітей і людей молодше 50 років. Так у США вже зареєстрували 1,7 мільйона випадків захворювання на грип, 16 тисяч осіб було госпіталізовано, а число смертей досягла 900.

Головними симптомами небезпечних вірусів є блювота, лихоманка і діарея. Свого піку сезон грипу може досягти вже в грудні, що дуже рано. За словами фахівців, це може вказувати на погану эпидситуацию.

Раніше повідомлялося, що звичні українцям продукти та засоби лікування грипу не допоможуть впоратися з хворобою. Про це розповіла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Так, за її словами, від грипу не захищає: ні цибулю або часник, ні лимон або вітамін C, ні оксолінова мазь і бальзам «Зірочка», ніякі імуномодулятори та блокатори вірусів.

«Не захворіти, окрім здорового способу життя і регулярного миття рук, допомагає вакцина від грипу. Одне щеплення захищає протягом усього сезону грипу від найбільш поширених і небезпечних штамів в епідсезоні в Україні», — йдеться в повідомленні.

Згідно з прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, в новому епідсезоні в Україні, ймовірно, будуть циркулювати:

1) вірус, подібний A / Michigan / 45/2015 (H1N1) pdm09

2) вірус, подібний A / Singapore / INFIMH-16-0019 / 2016 (H3N2)

3) вірус, подібний B / Colorado / 06/2017.

Загрузка...

Додамо також, що якщо ви вже захворіли на застуду чи грип, варто прислухатися до порад експертів.

Під час хвороби грип або застуду лікарі настійно рекомендують носити хірургічні маски, адже вони допоможуть вберегти від зараження вірусом оточуючих.

Крім того, людям з застудою, по можливості потрібно уникати багатолюдних місць.

Також лікар розповів, що якщо під час хвороби немає можливості лікуватися вдома, а потрібно ходити на роботу, то вона триватиме довше і існує ризик ускладнень.

Джерело