Домайданuвся! Порошенка ж0рстко опустuли – ніхто не врятує. “Сьогодні ми їх прикрутили”

Новости

На Майдан вчора вийшло близько двох тисяч чоловік – в основному активісти “Європейської солідарності”. Підтримка від “Голосу” і “Батьківщини” виявилася примарною – від обох партій виступили по одному другорядному депутатові. На сцені не було ні Вакарчука, ні Тимошенко. І, судячи з соцмереж, їх взагалі не було на акції (хоча Порошенко і говорив, що “Славко” десь в натовпі), про це пишуть та розмірковують журналісти “Страни”.

Тобто тандем трьох опозиційних партій не склався, і чинити опір капітуляції продовжив суто Петро Порошенко. Та й то досить декоративно: зі сцени більше співали, ніж говорили.

Уважно за майданом Порошенка слідкував і колишній нардеп Семен Семенченко. На своїй сторінці у Фейсбук він досить жорстко пройшовся по екс-президенту і його акції на Майдані.

“Уважно подивився виступ Порошенка на Майдані Незалежності. Петро Олексійович спочатку розповів про все те що він зобов’язаний був робити п’ять років на посаді президента. Потім засудив все те що він робив п’ять років на посаді президента. Потім йому плескали люди із захопленими обличчями та партійними прапорами. Потім поїхав. Так і не зрозумів чим саме сьогоднішнє зібрання повинно допомогти Україні в боротьбі з капітуляцією”, – зазначив Семенченко.

Окрім цього колишній депутат прокоментував і вечірні події на Банковій, де активісти посперечались з поліцією через розібрану сцену.

“Чув вчора як обурювалися організатора мітингу на Банковій що у них розібрали сцену. І що “влада повертається до методів режиму Януковича”. Згоден, “закривати рота” громадянському суспільству і “обмежувати право на вільне волевиявлення” це неправильно. Але не згоден про “методи режиму Януковича”. Нагадую організаторам мітингу (серед яких багато колишніх депутатів як БПП так і НФ) що таке “методи режиму Порошенка”. І тоді у них це чомусь не називалося “обмеження прав людей”. Тоді вони або мовчали, або сміялися над “жартом” їх колишнього однопартійця “Сьогодні ми їх прикрутили». Подвійні стандарти дуже часто заважають боротьбі. А міцна пам’ять – допомагає. Нагадаю – 3 березня 2018 року”, – написав Семенченко і прикріпив до публікації фото, на якому “поліція Порошенка” розганяє активістів.

Джерело