Ось це так поворот! Жертв взагалі могло б не бути! Пожежа в одеському коледжі: стало відомо про жахливий вчинок завідуючої

Новости

Після страшної пожежі в Одесі поліція збирається оголосити про підозрі завідуючій та директору коледжу. Про це повідомляє «Думська» з посиланням на джерело в правоохоронних органах. За інформацією видання, серед тих, кого планується залучити до відповідальності — директор коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любов Кочерга, і одна з її підлеглих завідуюча відділенням по прізвища Т. Як розповіло інформоване джерело видання, саме Т. мала шанс запобігти катастрофічний розвиток подій, але не зробила цього.

«Почалося все на третьому поверсі, в кабінет 9 завідуючої відділенням. З ранку вона і інші керівники були на нараді у директора. Потім жінка підійшла до свого кабінету, відкрила двері і побачила дим. Парувала подовжувач під підвіконням, до якому були підключені комп’ютер і принтер. Вона могла запобігти трагедії, витягнувши вилку з розетки, але замість цього просто замкнула двері на ключ і побігла шукати директора. Запанікувала. Злякалася відповідальності. Пошуки директора затягнулися, пожежної сигналізації в навчальному закладі не було, евакуацію ніхто не організовував. У деяких аудиторіях студентів навіть не повідомили події», — розповіли правоохоронці.

Як відомо, вогонь поширився по будівлі дуже швидко. Через 20 хвилин після задимлення, побаченого Т. в своєму кабінеті, полум’я вже охоплювало 700 квадратних метрів.Раніше ми повідомляли про пожежі, що 4 грудня спалахнула в одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Зайнялося приміщення на третьому поверсі шестиповерхового будинку. Вогонь був ліквідований лише в 19:30.

«станом на 7:15 9 грудня знайдені ще два тіла. Проводиться їх впізнання», — повідомили в прес-службі ДСНС.Рятувальники, в свою чергу, додали, що на місці трагедії вони розібрали конструкцію верхньої частини будівлі і прибрали елементи конструкцій з арочного проходу для забезпечення проходу у внутрішній двір.

Крім цього, було здійснено розчищення внутрішнього двору коледжу від припаркованого транспорту і будівельних конструкцій, встановлений автокран FAUN (з вильотом стріли 65 м). У ДСНС додали, що на місці трагедії продовжують розбирати конструкції на цокольному поверсі.

На даний момент в медичних установах залишаються дев’ять постраждалих з 30. Доля ще чотирьох людей досі невідома. Також 8 грудня в Україні було оголошено жалобу по загиблих в одеському коледжі. Силовики, в свою чергу, озвучили дві можливі версії пожежі в коледжі на Троїцькій, серед яких і навмисний підпал. Джерело

Загрузка...