“Юля втратuла совість!” “Проснулась? А раніше на майдан клuкала”: Тuмошенко добряче дісталось від українців

Новости

Лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко за підсумками зустрічі у “нормандському форматі” заявила, що її непокоїть теза про особливий статус Донбасу на постійній основі та легітимізація “формули Штайнмаєра”.Про це Юлія Тимошенко написала на своїй Facebook-сторінці.

“Викликає занепокоєння, що вперше в історії роботи Нормандського формату на рівні президента України легітимізовано “формулу Штайнмаєра”, яка стає основою для подальших дій.Також уперше в офіційному комюніке переговорів зафіксоване прагнення надати особливий статус окупованим територіям не на тимчасовій, а на постійній основі.

Ми вітаємо те, що Україна відновила діалог на міжнародному рівні у Нормандському форматі, без якого питання припинення…

Gepostet von Юлія Тимошенко am Dienstag, 10. Dezember 2019

Лише маючи конкретне пояснення цих пунктів, можна прогнозувати наслідки цього раунду переговорів для України”, – зазначила вона.Водночас, лідерка “Батьківщини” привітала відновлення переговорів лідерів України, Франції, Німеччини та Росії.

Загрузка...

Також вона назвала “великим досягненням” рішення про обмін полоненими за формулою “всіх на всіх” до кінця 2019 року. Серед позитиву Тимошенко відзначила і позицію, що спочатку – відновлення кордону, а потім вибори.

На думку Тимошенко, наразі в Україні на часі внутрішній діалог: “Потрібна відверта розмова із суспільством. Українці мають бути впевненими, що мир буде справжнім, без втрати незалежності та суверенітету”.

У коментарях українці різко висловились проти Тимошенко і навіть назвали її “хамелеоном”, за те що постійно змінює свою політичну позицію. “Яка же дволика людина. Викрутитися з будь-якої ситуації, Юля знову міняє шапку ще одна не знає куди кинутися, Юля стала хамелеоном”.Джерело

Загрузка...