Сім’ї врятовані! Зелененсикй блискавично “знищив” колосальну проблему: слова подяки не вщухають

Новости

Володимир Зеленський заявив, що питання про те, хто добудує ЖК компанії “Укрбуд”, яка призупинила будівництво 26 житлових комплексів у Києві, вирішено.

“Ми хочемо заспокоїти зараз усіх постраждалих інвесторів. На сьогодні, на вечір, це питання вирішене. Вся ця нерухомість буде добудована, на себе зобов’язання взяв Київміськбуд”, – сказав Зеленський в ефірі каналу 1+1.

За його словами, проблему спільно вирішували Офіс президента і правоохоронні органи.Інформацію про участь “Київміськбуду” в добудові об’єктів в ефірі 1+1 також підтвердив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Водночас, українці щиро підтримали президента за його вручання і допомогу у цьому питанні.Люди висловлюють слова подяки та зазначають, що при його попередникові, мається на увазі Петра Порошенка, подібного зробити б не вийшло.

“Браво. Президент сказав – проблему вирішили. Швидко і оперативно. Сім’ї врятовані. Щира Вам подяка. За Порошенка ця справ б заморозилась на роки. Це успіх, – пишуть у мережі українці.

Що цікаво, бувально недавно стало відомо, що ​Київміськбуд офіційно погодився добудувати будинки Укрбуду.Компанія підтвердила наміри добудувати всі об’єкти Укрбуду і надалі передати їх інвесторам.

Загрузка...

У повідомленні зазначають, що Холдингова компанія Київміськбуд бере на себе зобов’язання підхопити об’єкти Укрбуду з метою їх добудови і подальшої передачі інвесторам.

“Основна частина переговорного процесу з компанією Укрбуд і представниками її нових інвесторів щодо добудови незавершених житлових будинків виявилася успішною”, – йдеться в заяві.

Відзначається, що обидві компанії повинні пройти складний юридичний і технічний шлях з передачі об’єктів і укладених угод.

“Київміськбуд робитиме все можливе, щоб прискорити процес. Запевняємо інвесторів: ваше житло буде добудовано, а квартири – передані власникам”, – заявили в КМБ.

Основним акціонером ПрАТ ХК Київміськбуд є Київська міська державна адміністрація (80% акцій). За 2018 рік товариство отримало більш як 27 лн грн чистого прибутку.

Нагадаємо, 14 травня НАБУ затримало екс-командувача Нацгвардії Юрія Аллерова і двох представників будівельної корпорації Укрбуд Девелопмент. Їх підозрювали у скоєнні корупційного злочину під час обміну квартирами в Києві. Збиток від угоди оцінювався в суму понад 81 млн гривень.

Загрузка...

За словами прокурорів, Микитась давав розпорядження гендиректору Укрбуду і його заступнику та безпосередньо зв’язувався з Аллеровим при організації цієї схеми.

Пізніше Вищий антикорупційний суд України призначив Микитасю запобіжний захід у вигляді застави в сумі 5,5 млн гривень. Його підозрюють у змові з колишнім командувачем Національної гвардії Юрієм Аллеровим і організації корупційної схеми із заволодіння нерухомістю в Києві. Джерело